+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Habra

Klíčová slova: Karcher, vysokotlaková technika, čistící stroje

E-mail: tomas.neumann@freshme.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2010

Popis: Habra prodává vysokotlakou techniku, čistící stroje, průmyslové vysavače, parní čističe, čerpadla, úklidovou techniku, jako mopy, stěrky, úklidové vozíky. Dodej systémů pro vysokotlaké mytí, náhradních dílů a příslušenství. Habra dodává výrobky od firem Karcher, Misting, Munters a Interpump Group. Možnost dodat tlakové stroje a příslušenství. Poprodejní záruka zajištěna.

Web: www.habra.cz/

Další související informace

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Szigeti.cz

exklusivni Šumivá vína, sekty, champagne – Vítejte na stránkách sektů Szigeti. Tyto stránky jsou věnovány milovníkům luxusního šumivého vína vyráběného tradiční metodou. Klasická metoda výroby šumivého vína druhotným kvašením na láhvi zajišťuje vysokou kvalitu sektů. Pomalá fermentace v láhvi dává sektu Szigeti neodolatelně jemnou pěnu. Konečný aromatický a chuťový dojem je docílen těmi nejlepšími přívlastkovými víny, které dávají sektu finální charakter.

Amway business

Amway, business – Obchodní příležitosti, které nabízí Amway, ovlivnila již životy mnoha lidí po celém světě. Pomohly dosáhnout úspěchu, díky kterému se sny a přání proměnily v realitu. Staňte se pány svého času.

Načítání trvalo 0.4185 sekund.