+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Habra

Klíčová slova: Karcher, vysokotlaková technika, čistící stroje

E-mail: tomas.neumann@freshme.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2010

Popis: Habra prodává vysokotlakou techniku, čistící stroje, průmyslové vysavače, parní čističe, čerpadla, úklidovou techniku, jako mopy, stěrky, úklidové vozíky. Dodej systémů pro vysokotlaké mytí, náhradních dílů a příslušenství. Habra dodává výrobky od firem Karcher, Misting, Munters a Interpump Group. Možnost dodat tlakové stroje a příslušenství. Poprodejní záruka zajištěna.

Web: www.habra.cz/

Další související informace

Obchodní angličtina onlin

On-line kurz Obchodní angličtina – On-line kurz Obchodní angličtina. Praktická a bohatá slovní zásoba, učení bez biflování slovíček, posloucháním, unikátní metodou imitum. Slyšíte jen rodilé mluvčí. Studujete jen 15 minut denně - bez stresu, pohodlně a se zárukou.

Amway business

Amway, business – Obchodní příležitosti, které nabízí Amway, ovlivnila již životy mnoha lidí po celém světě. Pomohly dosáhnout úspěchu, díky kterému se sny a přání proměnily v realitu. Staňte se pány svého času.

Karcher centrum techniky

karcher,karcher.cz,karcher ostrava,kaercher – Karcher Ostrava. Nezávislý dovozce,distributor a prodejce KÄRCHER čistící a úklidové techniky na území ČR. Servisní středisko, prodej náhradních dílů a čistících prostředků. Hledáme další distributory a prodejce. Zajímavé ceny a výrobky Karcher.

Načítání trvalo 0.0603 sekund.