+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Habra

Klíčová slova: Karcher, vysokotlaková technika, čistící stroje

E-mail: tomas.neumann@freshme.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2010

Popis: Habra prodává vysokotlakou techniku, čistící stroje, průmyslové vysavače, parní čističe, čerpadla, úklidovou techniku, jako mopy, stěrky, úklidové vozíky. Dodej systémů pro vysokotlaké mytí, náhradních dílů a příslušenství. Habra dodává výrobky od firem Karcher, Misting, Munters a Interpump Group. Možnost dodat tlakové stroje a příslušenství. Poprodejní záruka zajištěna.

Web: www.habra.cz/

Další související informace

Kitesurfing

kite kurz, kiteboarding, kitesurfing, Kapverdy, Ca – Waveriding kitetrips– podmínky jsou na Kapverdách vhodné jak pro úplé začátečníky tak pro zdatné waveridery. Doporučíme vám popřípadě vás dovezeme naším vozidlem Toyota Hilux 4x4i s vaším vybavením na spot.

Spodní prádlo

spodní, prádlo, plavky, oblečení, podprsenky, trič – Značkové spodní prádlo, podprsenky, oblečení a plavky pro ženy které se chtějí líbit. Módní trendy a nejnovější kolekce z oblasti dámského a pánského značkového oblečení. Spodní prádlo a podprsenky...

Szigeti.cz

exklusivni Šumivá vína, sekty, champagne – Vítejte na stránkách sektů Szigeti. Tyto stránky jsou věnovány milovníkům luxusního šumivého vína vyráběného tradiční metodou. Klasická metoda výroby šumivého vína druhotným kvašením na láhvi zajišťuje vysokou kvalitu sektů. Pomalá fermentace v láhvi dává sektu Szigeti neodolatelně jemnou pěnu. Konečný aromatický a chuťový dojem je docílen těmi nejlepšími přívlastkovými víny, které dávají sektu finální charakter.

Načítání trvalo 0.0630 sekund.