+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Haco servis

Klíčová slova: haco,oprava,servis,nuzky,ohranovaci,lis,noznica,

E-mail: marek_k_lm@imafex.sk

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2013

Popis: Autorizovaný servis kovotvárniacich strojov vyrobených firmou Haco a tiež servis strojov vyrobených v bývalých Liptovských strojárňach a Strojárňach piesok, zahrňujúcim stredné a generálne opravy. Ponúkame nielen kvalitné služby za rozumné ceny, ale tiež pomoc nášho plne vyškoleného a profesionálneho personálu.

Web: www.hacoservis.sk

Další související informace

Skladové prostory

sklady,skladovací,skladové,prostory,pronájem, – Nabízíme levné skladování a další doplňkové služby v Logistickém areálu Podivín, který se nachází v průmyslové zóně města Podivín. Skladové prostory se nachází v bezprostřední blízkosti dálnice D2. Areál se skladovými prostory je situován v blízkosti státní hranice se Slovenskem a Rakouskem.

ZŠ a MŠ PROINTEPO - SPC

integrace, SPC, speciální pedagogické centrum, – Základní škola a Mateřská škola Prointepo s.r.o. nabízí SPC (Speciální pedagogické centrum) - logopedické a psychologické vyšetření, tvorbu IVP, pomoc s kompenzačními pomůckami a rehabilitací, individuální poradenství a terapii, odklady školní docházky, pomoc s integrací, školní zralost, přeřazení žáků, krizová intervence.

kapitánské kurzy

kapitánské, kurzy, vmp, – Kapitánské kurzy pro získání průkazu VMP všech kategorií včetně praktických zkoušek pro získání průkazu bez omezení výkonu. Výcvik na 13 metrů dlouhých lodích na Vltavě, Labi a Baťově kanálu. Lodní školu přináší lodní společnost SP Praha.

Načítání trvalo 0.0773 sekund.