+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HAIER - SAMSUNG - TOSHIB

Klíčová slova: klimatizace, klimatizační, vrv, vrf, split, multi

E-mail: info@aziservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. z??? 2013

Popis: Prodej, servis, opravy a montáže klimatizačních systémů s tepelným čerpadlem i bez něho, Tepelná čerpadla Samsung - vzduch/vzduch a vzduch/voda. 7 letá záruka. Montážní práce Zdarma. Prodej, servis, opravy a montáže klimatizačních systémů s tepelným čerpadlem i bez něho, Tepelná čerpadla Samsung - vzduch/vzduch a vzduch/voda. 7 letá záruka. Montážní práce Zdarma.

Web: www.aziservis.cz

Další související informace

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Servis a prodej pneumatik

pneu,servis,lovosice,kola,pneumatiky,prodej,přezut – Pneuservis s 10 letou historií Vám nabízí kompletní služby - servis, uskladnění a prodej nových i použitých pneumatik a disků, drobné opravy osobních automobilů. Vše rychle, levně a kvalitně. Servis a prodej pneumatik Lovosice

Nezávislé topení Frigocar

transportní chlazení,klimatizace, – FRIGOCAR je dynamická, rozvíjející se firma s 18-ti letou praxi v oblasti transportního chlazení a klimatizace, která na trhu působí jako autorizovaný partner společnosti Eberspächer Česká republika .

Načítání trvalo 0.0581 sekund.