+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HÁJEK - Velin s.r.o.

Klíčová slova: pokryvac, pokryvacske prace, klempir, klempirske

E-mail: hajek@ha-ha.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2011

Popis: Tato firma, jejíž oficiální název je H Á J E K - Velin s.r.o. začala vykonávat činnost týkající se střech již v roce 2006. V roce 2009 jsme se též zaregistrovali do seznamu dodavatelů v dotačním programu \"Zelená úsporám\". Zajistíme Vám kompletní dodávku zateplení pro Váš dům - vyřízení dotace, projekt, realizaci, případně pomoc ve financování.

Web: www.ha-ha.cz

Další související informace

Střechy Novotný

pokrývač, opravy komínů, montáž střešních oken – Firma Střechy Novotný provádí výškové práce v Pardubickém kraji. Nabízíme kompletní realizace všech typů střech. Disponujeme kvalitním technickým a materiálovým vybavením, k naší práci využíváme moderní technologie a řídíme se nejnovějšími poznatky z oblasti stavební techniky. Realizujeme nové střechy, zajistíme rekonstrukci střechy, provádíme montáž střešních oken, nátěry okapů a střech, opravy okapů a komínů. Nabízíme práce tesařské, klempířské a pokrývačské. V zimě odstraníme sníh z vaší střechy.

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Záclony a závěsy

záclony, závěsy, záclony do ložnice, do ložnice – Záclony a závěsy: záclony do ložnice, závěsy do obýváku. Luxusní i klasické záclony, závěsy nejen pro náročného zákazníka. Poradíme, které závěsy a záclony se hodí do ložnice, obýváku nebo kuchyně.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.