+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

havarijní pojištění

Klíčová slova: havarijní pojištění

E-mail: havarijni.pojisteni@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. prosince 2012

Popis: Hledáte nejlevnější a nejvýhodnější havarijní pojištění? Na těchto stránkách jej jistě najdete. Využijte právě zde našeho formuláře, který Vám porovná jednotlivé pojišťovny, a tak Vám najde tu, kde pro Vás bude havarijní pojištění nejvýhodnější.

Web: www.havarijko.com

Další související informace

Havarijní pojištění.

havarijní pojištění, pojištění odcizení vozidla, – Kalkulačka havarijního pojištění vypočte a porovná havarijní pojištění v několika variantách a umožní uzavření návrhu online. V porovnání najdete havarijní pojištění, pojištění pro případ odcizení, vandalismu, živlů i doplňková pojištění jako je pojištění skla, zavazadel, úrazu přepravovaných osob.

TIS Car Prague s.r.o.

povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění – Našim klientům poskytujeme pojištění vozidel a nemovitostí. Spolupracujeme s většinou pojišťoven na trhu a nabízíme široký výběr produktů, mimo jiné výhodné povinné ručení a havarijní pojištění. Najdete u nás i následný servis.

Povinné ručení havarijní pojištění

povinné ručení, havarijní pojištění, Pojištění odp – Poskytujeme informace o tom, kde sehnat nejlepší povinné a havarijmí pojištění.Každý majitel vozidla ví, že musí uzavřít zákonné pojištění odpovědnosti, tzv. povinné ručení. Toto pojištění je povinné, a každému, kdo ho neuzavřel, hrozí nemalé sankce. Majitelé vozidel jsou při uzavírání tohoto druhu pojištění dotazování, zda nechtějí uzavřít také havarijní pojištění, které je již dobrovolné. Kombinace povinné ručení – havarijní pojištění je u všech pojišťoven velmi výhodná.

Načítání trvalo -98.14 sekund.