+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Helios Easy, Podnikový informační

Klíčová slova: Podnikový informační systém

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervence 2011

Popis: Podnikový informační systém pro podnikatele a malé firmy, které potřebují ERP. Helios Easy nabízí rychlou instalaci, snadný přechod na vyšší verzi a jednoduché ovládání. Cenově výhodný přednastavený systém, velká šíře funkcionalit a hotline.

Web: www.helioseasy.cz

Další související informace

K2 atmitec s.r.o.

Software, podnikový informační systém – Nabízíme výkonný podnikový informační systém pro malé, střední i velké společnosti. K2 Business, K2 Professional, K2 Enterprise. Přehled o dokladech, přizpůsobení potřebám uživatelů, spolupráce s ostatním softwarem. ERP, podpora, zaškolení.

JAHL.cz - Pay Per Post

payperpost, članky, pr članky, pr, reklamní systém – Pro majitele stránek a blogů možnost pravidelného výdělku. Web obsahuje katalog stránek, který Vám pomůže při propagaci služeb a produktů prostřednictvím PR článků! Inzerujte tam kde to má význam. Pro majitele webových stránek je možnost výdělku.

BüroKomplet

Helios, Prostějov, BüroKomplet, informační systém – Společnost BüroKomplet, s.r.o. v Prostějově se specializuje na informační systém Helios. Jsme autorizovaným partnerem společnosti Asseco Solutions, a.s. - Gold partner. Tato pozice zaručuje dokonalou podporu a všeobecně lepší podmínky pro naše klienty.

Načítání trvalo 2.2589 sekund.