+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Helios Easy, Podnikový informační

Klíčová slova: Podnikový informační systém

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervence 2011

Popis: Podnikový informační systém pro podnikatele a malé firmy, které potřebují ERP. Helios Easy nabízí rychlou instalaci, snadný přechod na vyšší verzi a jednoduché ovládání. Cenově výhodný přednastavený systém, velká šíře funkcionalit a hotline.

Web: www.helioseasy.cz

Další související informace

Informační portál Plzeň CZ

Informační portál Plzeň CZ – Informační portál plzeňského kraje, na kterém mimo jiné najdete zprávy, sport, podnikání, krimi, jízdní řády, zábavu v Plzni a okolí. Veškeré užitečné informace z plzeňského kraje.

BüroKomplet

Helios, Prostějov, BüroKomplet, informační systém – Společnost BüroKomplet, s.r.o. v Prostějově se specializuje na informační systém Helios. Jsme autorizovaným partnerem společnosti Asseco Solutions, a.s. - Gold partner. Tato pozice zaručuje dokonalou podporu a všeobecně lepší podmínky pro naše klienty.

Informační systém myWAC

informační systém myWAC, software, systém – Společnost myWAC TECHNOLOGIES s.r.o. je moderní dynamická firma s primárním zaměřením na vývoj, implementaci a podporu podnikového ERP/CRM systému myWAC a poskytování komplexních služeb v oblasti aplikace informačních technologií do firemních procesů. Společnost nabízí firmám profesionální řešení v oblasti veškerých firemních aktivit, jež jsou přizpůsobené individuálním potřebám klienta. V současnosti využívají informační systém myWAC převážně menší a středně velké společnosti se zaměřením na velkoobchod, maloobchod, výrobu, služby nebo jejich kombinaci.

Načítání trvalo 0.0692 sekund.