+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Helios Easy, Podnikový informační

Klíčová slova: Podnikový informační systém

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervence 2011

Popis: Podnikový informační systém pro podnikatele a malé firmy, které potřebují ERP. Helios Easy nabízí rychlou instalaci, snadný přechod na vyšší verzi a jednoduché ovládání. Cenově výhodný přednastavený systém, velká šíře funkcionalit a hotline.

Web: www.helioseasy.cz

Další související informace

eWay CRM pro MS Outlook

CRM, projektové řízení, informační systém – Informační systém (CRM, Project Portfolio Management) pro malé a střední firmy uvnitř MS Outlook. Sdílení informací ve firmě, evidence zákazníků, správa a řízení projektů, analýza informací a jejich reportování, kapacitní plánování, document management.

Roztroušená skleróza

roztroušená skleróza, nervový systém – Roztroušená skleróza je závažné neurologické onemocnění postihující centrální nervový systém, bílou hmotu mozku. Toto onemocnění je bohužel poměrně časté a propuká většinou v mladším věku mezi 20 až 30 rokem života. Není to však pravidlem, i starší lidé pohou roztroušenou sklerózou onemocnět. Roztroušená skleróza je obávanou a nevypočitatelnou nemocí. Nemocného dokáže pořádně potrápit a negativně zasáhnout kvalitu jeho života na všech úrovních. Jaké jsou možnosti prevence a léčby?

BüroKomplet

Helios, Prostějov, BüroKomplet, informační systém – Společnost BüroKomplet, s.r.o. v Prostějově se specializuje na informační systém Helios. Jsme autorizovaným partnerem společnosti Asseco Solutions, a.s. - Gold partner. Tato pozice zaručuje dokonalou podporu a všeobecně lepší podmínky pro naše klienty.

Načítání trvalo 2.2395 sekund.