+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HEUTE CZ s.r.o.

Klíčová slova: stroje na čištění obuvi, čističe obuvi, Shine & Go

E-mail: praha@shinego.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2012

Popis: Pronájem strojů na čištění bot v programu Shine & Go. Prodej a pronájem, čističe bot do domácnosti, čističe a leštiče obuvi do firmy, řešení čištění bot do provozů s vysokými nároky. Kontaktujte společnost HEUTE CZ s.r.o.

Web: www.shinego.cz

Další související informace

Oprava obuvi, odevu

Oprava odevů, obuvi, čistírna, výměna podpatků – Poskytujeme služby v oblasti opravy odevů, obuvi,provozujeme brašnárství, provádíme sběrnu na čistírnu odevů. Měníme zipy u kalhot, bot, zkracujeme kalhoty, sukně, měníme podpatky, opravujeme brašny a iné.

Hotel Na jezeře v Horní Plané

Hotel Na jezeře,ubytování v Horní – Hotelový areál Na Jezeře, rozkládající se v malebném koutu jižních Čech oblasti Lipenské přehrady, je určen k celoročnímu provozu.Pro ubytování je k dispozici 12 kompletně vybavených dvouložnicových vil s kapacitou 5 - 6 lůžek, obývacím pokojem s TV, telefonem, kuchyňským koutem a ledničkou, sociálním zařízením a terasou s výhledem na jezero. Hotel dále nabízí 1 apartmá a 16 dvoulůžkových pokojů, vybavených koupelnou s WC, TV/SAT a telefonem. Pro udržení fyzické kondice je přímo v hotelu vybavená fitness tělocvična, k relaxaci poslouží sauna.Hostům jsou na objednávku zajišťovány různorodé dílčí nebo celkové masáže. Pro příznivce vodních sportů je v hotelu zřízena půjčovna pramic a kánoí.

Benzínová sekačka Weibang

sekačky, sekačky na trávu, sekačky s pojezdem – Nabízíme sekačky na trávu značky Weibang. Tyto sekačky jsou velice kvalitní a důkazem toho je 4letá záruka. V prodeji máme několik druhů benzínových sekaček, například luxusní a robustní benzínovou sekačku Weibang WB 455 SLC se silným motorem.

Načítání trvalo 1.0720 sekund.