+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HEUTE CZ s.r.o.

Klíčová slova: stroje na čištění obuvi, čističe obuvi, Shine & Go

E-mail: praha@shinego.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2012

Popis: Pronájem strojů na čištění bot v programu Shine & Go. Prodej a pronájem, čističe bot do domácnosti, čističe a leštiče obuvi do firmy, řešení čištění bot do provozů s vysokými nároky. Kontaktujte společnost HEUTE CZ s.r.o.

Web: www.shinego.cz

Další související informace

Hevos s.r.o. - Stavební s

stavební stroje – Naše firma sídlí v Šumicích v sousedství města Uherský Brod. Prodáváme stroje světových výrobců v oblasti stavební, dále nabízíme servis a opravy stavebních strojů. Rozšířením nabídky o stroje světových výrobců YANMAR-minibagry, ATLAS-kolové nakladače a RAMMER - hydraulická kladiva působí naše firma v oblasti stavebních strojů.

Chata Svoboda na Ostravic

Chata Svoboda na Ostravici v Beskydech,chata – Chata Svoboda nabízí ubytování pro rekreační pobyty, dětské skupinové pobyty, ale i pro seniory se slevou v malebné obci Ostravice v Beskydech. Chata poskytuje ubytování pro 64 osob ve 21 pokojích se sprchou a WC s krásným výhledem do údolí Ostravice a na nově vybudovaný golfový areál. Areál chaty je malou oázou klidu s možnostmi aktivního odpočinku pro všechny.

Vyberte si pletivo na plot

pletivo na plot, drátěné ploty, poplastované pleti – Vybíráte nový nebo obměňujete starý plot kolem domu nebo zahrady? Plastové a drátěné ploty jsou levnější a odolnou variantou. Navštivte naše stránky a dozvíte se vše co Vám s výběrem vhodného pletiva a oplocení pomůže.

Načítání trvalo 4.1115 sekund.