+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HEUTE CZ s.r.o.

Klíčová slova: stroje na čištění obuvi, čističe obuvi, Shine & Go

E-mail: praha@shinego.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2012

Popis: Pronájem strojů na čištění bot v programu Shine & Go. Prodej a pronájem, čističe bot do domácnosti, čističe a leštiče obuvi do firmy, řešení čištění bot do provozů s vysokými nároky. Kontaktujte společnost HEUTE CZ s.r.o.

Web: www.shinego.cz

Další související informace

Čištění koberců

čištění koberců, čištění – Čištění koberců Služby pro bydlení Praha Stránky pro zakázníky poptávající a firmy nabízející čištění koberců Nabízíme - Šetrné čištění koberců technologií Kärcher z odsáváním za použití zdravotně nezávadných prostředků

Výpredaj obuvi

výpredaj obuvi, vypredaj obuvi – Výpredaj obuvi. Žeby ste si aj radi dopriali a kúpili si topánky, ale nemáte čas behať po obchodoch? Ani nemusíte. Nakupujte obuv cez internet.V dnešnej dobe je nakupovanie cez internet úplnou samozrejmosťou a stále sa niečo vylepšuje, aby sa zákazníkovi zabezpečil či najväčší komfort pri nákupe.

Úklidový servis Šerák

úklidový servis, úklid, čištění koberců, pravideln – Naše úklidová firma provádí úklidové služby v Praze a po celé ČR. Specializujeme se na kompletní a pravidelný úklid, čištění koberců, výškové práde a jiný úklid včetně strojního čištění. Uklízíme za bezkonkurenční ceny.

Načítání trvalo 3.9310 sekund.