+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Heyninck & Partners, Belg

Klíčová slova: advokát;advoikátní kancelář;právní;obchodní právo;

E-mail: heyninck.cz@spravna-firma.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervna 2010

Popis: Heyninck & Partners, belgicko-nizozemská advokátní kancelář, Česká republika, právo obchodních společností, obchodní právo, pracovní právo, narovnání sporů, správní právo, mediation. Chcete například založit společnost v České republice? Převzít českou společnost? Fúzovat? Uzavřít důležitou smlouvu? Vypracovat systém odměn pro Váš management v České republice?

Web: www.heyninck.cz

Další související informace

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Načítání trvalo 0.0513 sekund.