+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HG Trade Slovakia s.r.o.

Klíčová slova: farby, laky, lazúry, autolaky, omietky

E-mail: helios@helios.sk

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2012

Popis: Skupina Helios je popredný výrobca farieb a náterov pre ochranu a dekoráciu dreva, kovov, omietok a fasád v strednej a východnej Európe. Združuje viac ako 30 podnikov v 14-ich krajinách. Skupina Helios je popredný výrobca farieb a náterov pre ochranu a dekoráciu dreva, kovov, omietok a fasád v strednej a východnej Európe. Združuje viac ako 30 podnikov v 14-ich krajinách.

Web: www.helios.sk

Další související informace

Barvy-lasky-fasady.cz

barvy, laky, fasády, primalex, tikkurila, tikurila – Plno sortimentní prodejny barev, laků a doplňků pro malování. Mícháme barvy, laky a lazury Tikkurila, Primalex. Nabízíme profesionální malířské služby a měření odstínů barevných vzorků. barvy, laky, fasády, primalex, tikkurila, tikurila, míchání barev, michání laků, balakom, eternal, malování, malířské práce, štetce, válečky, štětky.

Kitesurfing

kite kurz, kiteboarding, kitesurfing, Kapverdy, Ca – Waveriding kitetrips– podmínky jsou na Kapverdách vhodné jak pro úplé začátečníky tak pro zdatné waveridery. Doporučíme vám popřípadě vás dovezeme naším vozidlem Toyota Hilux 4x4i s vaším vybavením na spot.

Záclony a závěsy

záclony, závěsy, záclony do ložnice, do ložnice – Záclony a závěsy: záclony do ložnice, závěsy do obýváku. Luxusní i klasické záclony, závěsy nejen pro náročného zákazníka. Poradíme, které závěsy a záclony se hodí do ložnice, obýváku nebo kuchyně.

Načítání trvalo 0.2926 sekund.