+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HG Trade Slovakia s.r.o.

Klíčová slova: farby, laky, lazúry, autolaky, omietky

E-mail: helios@helios.sk

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2012

Popis: Skupina Helios je popredný výrobca farieb a náterov pre ochranu a dekoráciu dreva, kovov, omietok a fasád v strednej a východnej Európe. Združuje viac ako 30 podnikov v 14-ich krajinách. Skupina Helios je popredný výrobca farieb a náterov pre ochranu a dekoráciu dreva, kovov, omietok a fasád v strednej a východnej Európe. Združuje viac ako 30 podnikov v 14-ich krajinách.

Web: www.helios.sk

Další související informace

Obchodní angličtina onlin

On-line kurz Obchodní angličtina – On-line kurz Obchodní angličtina. Praktická a bohatá slovní zásoba, učení bez biflování slovíček, posloucháním, unikátní metodou imitum. Slyšíte jen rodilé mluvčí. Studujete jen 15 minut denně - bez stresu, pohodlně a se zárukou.

Servis a prodej pneumatik

pneu,servis,lovosice,kola,pneumatiky,prodej,přezut – Pneuservis s 10 letou historií Vám nabízí kompletní služby - servis, uskladnění a prodej nových i použitých pneumatik a disků, drobné opravy osobních automobilů. Vše rychle, levně a kvalitně. Servis a prodej pneumatik Lovosice

Szigeti.cz

exklusivni Šumivá vína, sekty, champagne – Vítejte na stránkách sektů Szigeti. Tyto stránky jsou věnovány milovníkům luxusního šumivého vína vyráběného tradiční metodou. Klasická metoda výroby šumivého vína druhotným kvašením na láhvi zajišťuje vysokou kvalitu sektů. Pomalá fermentace v láhvi dává sektu Szigeti neodolatelně jemnou pěnu. Konečný aromatický a chuťový dojem je docílen těmi nejlepšími přívlastkovými víny, které dávají sektu finální charakter.

Načítání trvalo 0.3553 sekund.