+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hip Hop Shop Crazywear

Klíčová slova: Hiphop, hip hop, crazywear, Rocawear, Phatpharm,

E-mail: crazywear@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2009

Popis: Hiphop shop s nabídkou oblečení pro příznivce hiphop. Schází Vám mikina, tričko, kalhoty, boty ve stylu crazywear. Nabízíme výběr značek Ecko, Stoprocent, Gunit, , K1X, Dada, Mass, Jiggawear, B3 a další.

Web: www.crazywear.cz

Další související informace

Hiphopshopy.cz

Hip Hop Shop, Hip Hop, Hip Hop Shopy, Hip Hop – Zbrusu nový online časopis o hip hop módě a trendy oblečení pro každý den i do klubu. Hip Hop Shopy mapují český trh se specifickou hip hop módou. Ve spolupráci s největšími českými hip hop shopy Vám pomůžeme nahlédnout do zákulisí hip hopového světa. Představíme Vám klasické i nové světové značky jako G-Unit, Ecko, MASS DNM, Endorfina, LRG, Fubu, Nike, adidas, Reebok, Jeepney, Jordan, New Era či Dada. Pravidelně budeme přinášet informace o probíhajících akcích a slevách u vybraných prodejců hip hop oblečení v ČR.

Hip Hop súpravy

Hip Hop, soupravy, tepláky, mikiny – Web je zaměřený na informace o teplákových Hip Hop soupravách pro ženy i muže. Na webu naleznete popisy jednotlivých výrobků, jejich bohatou fotodokumentaci i odkazy, kde lze jednotlivé zboží zakoupit.

Hip Hop bundy

Hip Hop, bundy, zimní oblečení – Web je zaměřený módní Hip Hop bundy. Najdete zde informace o modelech Hip Hop bund na léto, zimu, pro muže a pro ženy. Na webu naleznete popisy jednotlivých výrobků, jejich fotodokumentaci i odkazy, kde lze zboží zakoupit.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.