+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HITCZ Poděbradská papírna

Klíčová slova: OS, tiskárny, tisk, prodejní displeje

E-mail: info@hitcz.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2010

Popis: Hledáte tiskárnu, která Vám vyrobí POS materiály? HIT CZ Poděbradská papírna nabízí špičkové služby - přírava a výroba POS včetně konstrukce a vzorkování, prodejní obaly a displeje, reklamní poutače, laminaci, kašírování, výsek, kompletaci, balící servis..

Web: www.hitcz.cz

Další související informace

Spodní prádlo

spodní, prádlo, plavky, oblečení, podprsenky, trič – Značkové spodní prádlo, podprsenky, oblečení a plavky pro ženy které se chtějí líbit. Módní trendy a nejnovější kolekce z oblasti dámského a pánského značkového oblečení. Spodní prádlo a podprsenky...

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Jarní prázdniny 2012

Prázdniny,Jarní prázdniny,Jarní prázdniny 2012 – Nemůžete se již dočkat letošní zimní sezóny stejně jako my? A Přemýšleli jste již o tom kdy a kam vyrazit na hory? Neváhejte a využijte skvělých akčních nabídek na letošní jarní prázdniny 2012, které najdete na jaraky.cz.

Načítání trvalo 0.0685 sekund.