+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HITCZ Poděbradská papírna

Klíčová slova: OS, tiskárny, tisk, prodejní displeje

E-mail: info@hitcz.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2010

Popis: Hledáte tiskárnu, která Vám vyrobí POS materiály? HIT CZ Poděbradská papírna nabízí špičkové služby - přírava a výroba POS včetně konstrukce a vzorkování, prodejní obaly a displeje, reklamní poutače, laminaci, kašírování, výsek, kompletaci, balící servis..

Web: www.hitcz.cz

Další související informace

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

práce přes internet

výdělek přes internet – nadstandartní příjem. webové stránky s 200 e-shopy. nadstandartní příjem. webové stránky s 200 e-shopy.nadstandartní příjem. webové stránky s 200 e-shopy. nadstandartní příjem. webové stránky s 200 e-shopy. nadstandartní příjem. webové stránky s 200 e-shopy.

Studio Metropolis - výro

plakáty, letáky, tisk, barevný tisk, samolepky – Tisk, barevný tisk, výroba reklamy, polep aut, bannery, reklamní desky, polepy na prodejny, velkoformátový tisk, řezaná grafika - signmaking. Tisk, barevný tisk, výroba reklamy, polep aut, bannery, reklamní desky, polepy na prodejny

Načítání trvalo 0.0626 sekund.