+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hlídání a venčení psů

Klíčová slova: hlídání psů, venčení psů, výcvik psů

E-mail: info@hlidani-psu.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2010

Popis: Hlídání psů VIP, to je hlídání psů s Vlídnou Individuální Péčí. Kromě hlídání psů nabízíme také další služby (např. výcvik, venčení aj.). Pokud tedy hledáte jistotu a laskavé zázemí, můžete se na nás s důvěrou obrátit.

Web: www.hlidani-psu.eu

Další související informace

Chov psů hovawart

chovatelská stanice, chov psů, Hovawart – Naše chovatelská stanice psího plemena Hovawart vám nabízí služby a rady v oblasti chovu plemene Hovawart. Můžete u nás zakoupit štěňata a dozvědět se více informací o této rase. Můžete se zde v knize návštěv podělit o své názory a náměty.

Psi na prodej

prodej, psů, psi, štěňata, inzerce, daruji – Inzerce psů zaměřená na prodej psů a prodej štěňátek. Dále zde najdete rejstřík psů ke krytí nebo seznam chovatelů koncentrující nejlepší chovy z Česka, Slovenska, Německa a dalších evropských zemí. PESVA.cz - Mít psa je bezba.

Stříhání psů

stříhání psů, stříhání psů praha, stříhání psů již – Stříhání psů v Praze. Především Jižní město. Vykoupu, učešu a ostříhám pejska přímo u Vás doma. V případě zájmu psa také otrimuji. Specializuji se na menší plemena. Po dostříhání pejska také nabízím vyčištění, vytrhání oušek, ostříhání drápků, případně vyčištění análních žlázek.

Načítání trvalo 0.0626 sekund.