+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hlídání a venčení psů

Klíčová slova: hlídání psů, venčení psů, výcvik psů

E-mail: info@hlidani-psu.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2010

Popis: Hlídání psů VIP, to je hlídání psů s Vlídnou Individuální Péčí. Kromě hlídání psů nabízíme také další služby (např. výcvik, venčení aj.). Pokud tedy hledáte jistotu a laskavé zázemí, můžete se na nás s důvěrou obrátit.

Web: www.hlidani-psu.eu

Další související informace

Chov psů hovawart

chovatelská stanice, chov psů, Hovawart – Naše chovatelská stanice psího plemena Hovawart vám nabízí služby a rady v oblasti chovu plemene Hovawart. Můžete u nás zakoupit štěňata a dozvědět se více informací o této rase. Můžete se zde v knize návštěv podělit o své názory a náměty.

Karel Zelníček - Výcvik p

Kerel Zelníček, výcvik psů hotel pro psy – Karel Zelníček z 1A Hotel pro psy Brno nabízí odbornou pomoc s výcvikem psů a s odstraněním nežádoucího chování psů bez použití škrtících obojku nebo elektrických obojků. Kvalitní výcvik psů nenásilnou formou.

Výcvik psů

výcvik psů, cvičák, agility, psí školka, – Psí škola výchova a výcvik psů, kurzy pro majitele - Ambra … Se zájemci o výcvik psů v naší psí škole rodinného typu se rádi setkáme a všechny Vaše dotazy zodpovíme osobně. Na schůzku vezměte svého psa, jeho očkovací průkaz,

Načítání trvalo 2.9309 sekund.