+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hliníkové obaly, alobaly

Klíčová slova: Hliníkové obaly, hliníkové fólie, alobaly

E-mail: reg@frist.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2010

Popis: Frist s.r.o. je dodavatel a výrobce hliníkových obalových materiálů pro potravinářství a jiný průmysl. Specializujeme se na výrobu hliníkových fólií. Všechny použité materiály mají potravinářské atesty TÜV, FDA a SGS.

Web: www.frist.cz

Další související informace

Pojízdná lešení

pojizdne hlinikove leseni,pojizdna leseni – Profesionální pojízdné lešení. Snadná a rychlá montáž, prověřená kvalita za bezkonkurenční ceny. Profesionální pojízdné lešení. Snadná a rychlá montáž, prověřená kvalita za bezkonkurenční ceny.

ALFUN a.s.

hliník, hliníkové profily, hliníkové plechy, plech – Společnost ALFUN byla založena v roce 1999 a během krátké doby získala dominantní postavení v prodeji hliníkových polotovarů, zejména na českém a slovenském trhu. Postupem času společnost rozšířila svou nabídku o pozinkované a za studena válcované ocelové plechy, měděné a nerezové plechy a zařadila se mezi významné evropské distributory hutního materiálu.

Modushop.cz - rack krabic

modushop, rack, hliníkové panely, ocelové krabičky – Internetový obchod modushop.cz zajišťuje prodej velmi kvalitních ocelových a hliníkových krabic určených například pro montáž do rack skříní. Krabice a krabičky se dají využít například pro osazení komponenty PC, zesilovačů, předzesilovačů. V nabídce je kompletní sortiment náhradních dílů pro rackové krabice, plechové a hliníkové krabičky, HTPC case skříně a další. Montážní materiál, hliníkové panely a hliníkové nožičky.

Načítání trvalo 2.9331 sekund.