+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Homeline.cz - grily

Klíčová slova: zahradní grily, gril, dřevěné uhlí, krbové nářadí,

E-mail: info@homeline.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2009

Popis: Prodáváme zahradní grily na dřevěné uhlí, krbové nářadí, dopisní schránky, zvonková tlačítka a venkovní svítidla. Zboží je vyrobeno v Německu. Luxusní provedení v moderním i klasickém designu. Doprava při objednávce nad 3.000 Kč zdarma.

Web: homeline.cz

Další související informace

Zahradni krby, grily, udí

Zahradni krby, grily, udírny – Nabízíme velmi kvalitní, ručně zhotovené zahradní krby, grily a udírny pro Vaše neopakovatelné chvíle letních večerů. Zahradní krby, grily a udírny každý rok vylepšujeme nějakou novinkou a neustále tak doplňujeme stávající kolekci.

Krby a krbové nářadí

krbové nářadí, krby, nářadí, – Stylové a originální krbové nářadí, krby a doplňky. Můžete si vybrat krbové nářadí samostojící nebo závěsné. Na výběr je z různých tvarů, provedení i povrchových úprav (antracit, mosaz). Péče a údržba o krby – krbový vysavač.

Zahradní technika Praha

Zahradní technika Praha, Elektrické nářadí, Zahrad – Zaměřujeme se na prodej zahradní tchniky. Zahradní technika, elektrické nářadí, zahradní traktory, sekačky, sněžné frézy atd. – to vše najdete v e-shopu Petra Janouška – SEFA, sídlící ve městě Praha.

Načítání trvalo 0.0696 sekund.