+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hongkong a proměny počasí

Klíčová slova: počasí v Hongkongu

E-mail: ibang@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. srpna 2012

Popis: Tropické lijáky, to jsou neuvěřitelně intenzivní srážky, kdy máte pocit, že na vás někdo vyklopil vanu s vodou. Při dovolené v Hongkongu si jich užijete do sytosti a všudypřítomná vlhkost vás bude provázet na každém kroku.

Web: pocasihongkong.blogujem.cz/

Další související informace

Chorvatský slovník online

Chorvatský slovník, počasí v chorvatsku, doprava – Chorvatský slovník a informační portál o oblasti Chorvatska. Najdete zde informace o celé oblasti Jaderského moře, aktuální informace o počasí, praktické informace na cestu. Dále se zde nachází základy chorvatské gramatiky společně se slovníkem

Chatová osada Stvořidla v Trpišovicích

Chatová osada Stvořidla,ubytování v – Cenově velmi výhodné, pohodlné čtyřlůžkové CHATKY a MARINGOTKY se nacházejí v romantickém údolí vodácké řeky Sázavy v chráněné přírodní rezervaci 5 km od Ledče nad Sázavou. Díky rozsáhlým smíšeným lesům velmi čisté přírodní prostředí i vyhlášený a známý houbařský ráj!! Udržované CHATKY jsou velmi dobře zařízeny a účelně vybaveny pro rodinnou rekreaci. Čalouněný sedací koutek se stolkem, ložnice s patrovými lamelovými postelemi je oddělena závěsem. Kuchyňský kout je vybaven základním nádobím, dvouvařičem a chladničkou. Základní potraviny a rychlé občerstvení lze koupit nedaleko osady. Jídelna s dobrou kuchyní je 20 m od chatek.Povolen i pobyt se psy menších ras. Parkování v areálu u správce!

ALT Pension v Praze

ALT Pension,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Nacházíme se v klidné vilové čtvrti s možností parkovaní v uzavřeném prostoru a s dobrým spojením do centra Prahy. K dispozici je ubytování v 10 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven sprchovým koutem, sociálním zařízením, vysoušečem vlasů a satelitem. Dále je zde možnost zapůjčení sejfu. V celém objektu je k dispozici připojení Wi-Fi. Dále je k dispozici parkoviště na soukromém pozemku hlídané kamerou, bezbariérový přístup s bezbariérovým pokojem, salonek s technikou pro cca 35 osob, grilování v zahradě, nabídka celkového sortimentu vinařství Mádl Velké Bílovice s přímou dodávkou i s ochutnávkou vín.

Načítání trvalo 0.0908 sekund.