+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel a apartmány U král

Klíčová slova: Ubytování Jičín, Hotel Jičín, Apartmán Jičín, Poč

E-mail: info@ukrale.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2013

Popis: Rodinný hotel U krále poskytuje ubytování v centru města Jičín uprostřed malebného regionu Český ráj. Nachází se přímo u Valdštejnova náměstí, kousek od zámku a Valdické brány. Kromě hotelu nabízíme v Jičíně 6 apartmánů.

Web: www.ukrale.cz

Další související informace

Kadeřnictví Jičín

kadeřnictví, kosmetika, jičín, stříhání vlasů – Vlasové studio Visage Milena v Jičíně Vám poskytne kompletní péči o vlasy. Mytí, stříhání, barvení, vodová ondulace, svatební účesy. Dále svatební líčení a kosmetické služby v Jičíně. kadeřnictví, kosmetika, jičín, stříhání vlasů, vlasové studio.

Penzion Lucie v Jičíně

pension, Penzion Lucie, ubytování, Jičín, – Penzión Lucie v Jičíně se nachází v samém centru města, který je oblíbeným výchozím místem pro výlety do Českého ráje. Samo město Jičín pak v oblíbených večerníčcích proslavil loupežník Rumcajs. Každý pokoj jičínského penzionu je vybaven nábytkem, koupelnou s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), televizí.

Ubytování Lednice

Ubytování Lednice na Moravě, Ubytování, Hotel – Hledáte příjemné ubytování v srdci jižní Moravy v Lednici na Moravě? Relax hotel Štork nabízí nejen ubytování a wellness, ale také pobytové a relaxační balíčky, speciální firemní nabídky a pořádání oslav. Těšíme se na Vás.

Načítání trvalo 0.0697 sekund.