+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HR4U s.r.o.

Klíčová slova: pracovní povolení,vízum

E-mail: hr4u@hr-4u.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2010

Popis: Jsme českou poradenskou a konzultantskou společností, která poskytuje komplexní služby v oblasti zaměstnávání zahraničních pracovníků. Pomáháme pracovníkům získat pracovní povolení, vízum. Naše působnost je mezinárodní.

Web: www.hr-4u.cz

Další související informace

Pracovní oděvy

pracovní oděvy, pracovni odevy Praha, montérky – PÍCHA Safety, s.r.o., pracovní oděvy, obuv, rukavice, ochranné pomůcky. Nabízíme široký sortiment přímo z velkoobchodního skladu - tak je více než 800 položek zboží trvale skladem a připraveno k okamžitému dodání.

Volná pracovní místa

Volná pracovní místa, volná místa – Souhrnný přehled volných pracovních pozic v jednotlivých okresech a i obcích v rámci České republiky. Souhrnný přehled volných pracovních pozic v jednotlivých okresech a i obcích v rámci České republiky.

Kuchyňské pracovní desky

Kuchyňské pracovní desky, pracovní desky do kuchyň – Kuchyňě je základ vaření, a ve špatně zařízené kuchyňi se težko vaří dobrá jídla. Ovšem vybrat vhodné příslušenství do kuchyňě je velice těžký a náročný úkol. Proto musíme volit správné materiály, a vhodné barvy, které se vzájemně doplňují. Záleží i na vhodném materiálu kuchyňské pracovní desky, aby Vám vydržela dlouhé roky bez poškrábání, či jiného poškození. Také záleží na vhodné barevné kombinaci, aby dolaďila celkový efekt kuchyňské linky či celé kuchyňě. Tohle vše se dozvíte na našich stránkách

Načítání trvalo 0.0702 sekund.