+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HR4U s.r.o.

Klíčová slova: pracovní povolení,vízum

E-mail: hr4u@hr-4u.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2010

Popis: Jsme českou poradenskou a konzultantskou společností, která poskytuje komplexní služby v oblasti zaměstnávání zahraničních pracovníků. Pomáháme pracovníkům získat pracovní povolení, vízum. Naše působnost je mezinárodní.

Web: www.hr-4u.cz

Další související informace

Tachospeed

tachograf, pracovní doba řidiče, 561/2006, AETR – Prodej programu Tachospeed pro vyhodnocení a archivaci dat z digitálních a analogových tachografů, vyhodnocení pracovní doby řidičů, porovnání s evrop. legislativou 561/2006, AETR. Program zajišťuje informace o době řízení a přestupcích, tachoPORT.

CentralWork

volná místa, zaměstnání, volná pracovní místa – Pracovní a personální agentura. Nabízíme zprostředkování práce, outsourcing, brigády, trvalé zaměstnání, dočasné přidělení zaměstnanců, zapůjčení zaměstnanců, dělnické pozice, zaměstnání v ČR, plné a krátkodobé úvazky.

Tamtamyops.cz

sociální firma, sociální podnikání, pracovní – Jsme sociální firma, jejímž cílem je pomáhat lidem znevýhodněným na trhu práce, kteří chtějí pracovat a žít aktivním životem. Chceme přesvědčit naše okolí, že lidé se zdravotním postižením dokážou odvést stejně kvalitní práci, jako zdraví.

Načítání trvalo 0.0536 sekund.