+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hrad a zámek Frýdlant

Klíčová slova: hrad a zámek Frýdlant, Frýdlant v Čechách, Frýdlan

E-mail: rtzapisy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ledna 2012

Popis: rtzapisy@seznam.czNad řekou Smědá nedaleko Frýdlantu v Čechách leží úžasný zámek Frýdlant. Frýdlantský zámek patří mezi nejvýznamnější a nejrozsáhlejší památky severních Čech. Hrad a zámek Frýdlant – Frýdlant v Čechách.

Web: www.zamekfrydlant.cz

Další související informace

Tunisko - rady a tipy

Rady a tipy na dovolenou v Tunisku. – Rady a tipy na dovolenou v Tunisku. Informace o letoviscích, hotelech, dopravě a zdravotnictví. Aktuální počasí, recenze, satelitní zaměření hotelů, tuniská kuchyně, foto, tipy na výlety a další zajímavosti.

Kadeřnictví Praha 2 - Sal

dámské a pánské kadeřnictví praha 2,kadernictvi v – V našem salonu pracují mladí lidé, kteří jsou absolventy prestižní evropské školy, která je zaměřena na klasické střihy. Každého člena tohoto týmu průběžně proškolujeme dle nejnovějších TIGI kolekcí. Zaměřujeme se na pohodlí našich klientů, chceme je učesat tak, aby se nemuseli o svůj účes složitě a zdlouhavě starat, aby tedy byl co nejvíce vhodný pro každodenní nošení.

Restaurace a penzion Na Louce v Novém Veselí

Restaurace a penzion Na Louce ,ubytování v Novém – Restaurace a penzion Na Louce se nachází v Novém Veselí nedaleko Žďáru nad Sázavou, na hlavní trase do Jihlavy.Restaurace a penzion Na Louce nabízí příjemné ubytování v 5 pokojích s celkovou kapacitou 20 lůžek. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, vanou, televizí a připojením na internet. Pokoje jsou ve složení: 1 x dvoulůžkový pokoj, 1 x třílůžkový pokoj, 2 x čtyřlůžkový pokoj a 1 x pětilůžkový pokoj.Možnost ubytování se snídaní.Penzion nabízí stravování v nekuřácké restauraci .Každý všední den restaurace Na Louce nabízí v době oběda cenově zvýhodněné polední menu. Hostům je k dispozici soukromé parkoviště a samostatný vchod do penzionu a restaurace.

Načítání trvalo -96.15 sekund.