+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hrad Bouzov Mohelnice

Klíčová slova: hrad Bouzov, Bouzov, Olomoucko, Olomoucký kraj

E-mail: rtzapisy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2012

Popis: Pohádkový hrad Bouzov naleznete blízko soutoku potoka Špránku a říčky Třebůvky na výběžku Drahanské vrchoviny v krásné krajině Litovelska a Mohelnicka. Tento krásny pohádkový hrad jistě stojí za vaši návštěvu.

Web: www.hradbouzov.cz/

Další související informace

tránky o obci Dětřichov

Dětřichov, Uničov, Olomoucký kraj, turistika – Stránky obsahující informace o vesnici Dětřichov. Obsahují základní informace o vesnici, zajímavosti z historie i současnosti. Na stránkách lze také najít tipy na zajímavá kulturní a přírodní místa, která se nacházejí v blízkosti Dětřichova.

Roddiný dům na prodej

dům, rodinný, stochov, kladno, středočeský kraj – NA PRODEJ: Rodinný dům na Stochově – Slovance, okres Kladno, Středočeský kraj. Užitná plocha 155m2, velký pozemek 1232m2. Dispozice 5+1: v prvním patře je kuchyň, obývací pokoj, 2 ložnice, koupelna a WC, v přízemí kuchyňský kout, 2 pokoje, koupelna, WC, prádelna a 2 technické místnosti. Dům je možno užívat i jako dvougenerační. Prostory v přízemí jsou vhodné rovněž k podnikání. U domu je vzrostlá zahrada se stromy a okrasnými keři. V obci je veškerá občanská vybavenost a výborné spojení na Prahu a Kladno (zastávka vlaku a autobusu do 300m, rychlostní silnice). Klidná a příjemná lokalita v blízkosti křivoklátských lesů.Ihned volný k nastěhování.

Hrad Český Šternberk

Hrad Český Šternberk, Hrad, Český Šternberk – Obec s hradem najdete přibližně dvacet kilometrů od města Benešov a protéká zde řeka Sázava. Hrad stojí blízko dálnice z Prahy do Brna. Jeden z nejkrásnějších českých hradů stojí na protáhlém skalním ostrohu nad řekou Sázavou.

Načítání trvalo 0.0568 sekund.