+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hrad Grabštejn

Klíčová slova: hrad Grabštejn, Grabštejn, Hrádek nad Nisou, Liber

E-mail: rtzapisy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2012

Popis: Krásný hrad Grabštejn naleznete nad údolím řeky Lužické Nisy nedaleko města Hrádek nad Nisou. Pokud navštívíte Hrádek nad Nisou na Liberecku nenechte si ujít také prohlídku hradu Grabštejn. Hrad Grabštejn – Liberecký kraj

Web: www.hradgrabstejn.cz/

Další související informace

Pension Barandov v Hrádku nad Nisou

Pension Barandov,ubytování v Hrádku nad Nisou – Tříhvězdičkový Pension Barandov se nachází v Hrádku nad Nisou,Nabízí ubytování v sedmi komfortních pokojích s kapacitou 24 lůžek. Téměř ze všech pokojů je krásný výhled na město. Gastronomické služby ve Staročeské restauraci spolu s pizzerií, rodinné cukrárně a sklepní pivnici vycházejí z tradičních hodnot odpovídajících umístění, charakteru pensionu a nejnovějším gastronomickým trendům. Do pensionu je možné vzít i své domácí zvířecí mazlíčky.Pro hosty pensionu je zdarma k dispozici uzamykatelné parkoviště, které je součástí pensionu. Celý objekt má vlastní kamerový systém. Vaše auto u nás bude v bezpečí.

Pension Barandov v Hrádku nad Nisou

Pension Barandov,ubytování v Hrádku nad – Tříhvězdičkový Pension Barandov se nachází v Hrádku nad Nisou,Nabízí ubytování v sedmi komfortních pokojích s kapacitou 24 lůžek. Téměř ze všech pokojů je krásný výhled na město. Gastronomické služby ve Staročeské restauraci spolu s pizzerií, rodinné cukrárně a sklepní pivnici vycházejí z tradičních hodnot odpovídajících umístění, charakteru pensionu a nejnovějším gastronomickým trendům. Do pensionu je možné vzít i své domácí zvířecí mazlíčky.Pro hosty pensionu je zdarma k dispozici uzamykatelné parkoviště, které je součástí pensionu. Celý objekt má vlastní kamerový systém. Vaše auto u nás bude v bezpečí.

Penzion Brixen v Lipnici nad Sázavou

Penzion Brixen,ubytování v Lipnici nad – Penzion Brixen se nachází v blízkosti starobylého hradu Lipnice v Lipnici nad Sázavou v rodišti Jaroslava Haška.Penzion nabízí ubytování o celkové kapacitě 42 lůžek. Pokoje jsou pohodlně a příjemně vybaveny. Penzion poskytuje pohodlné a komfortní ubytování. Snídaně je zajištěna formou švédských stolů.Penzion nabízí k pronájmu špičkově vybavený společenský sál s kapacitou 140 osob k pořádání koncertů, plesů, výstav, podnikových setkání a jiných akcí. Součástí sálu je sochařský cyklus 11 soch od pana Radomíra Dvořáka a menší expozice tradice řemeslné výroby Lipnicka. Samozřejmostí je akceptace všech běžných platebních karet, směnárenská činnost, faxování, zajišťování kulturních programů, taxislužby.

Načítání trvalo 3.6238 sekund.