+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hřebčín Jeníkov - prodej

Klíčová slova: hřebčín, chov Noriků, chov Shagya Arabů

E-mail: hrebcin.jenikov@wo.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2011

Popis: Hřebčín Jeníkov v.o.s. se datuje od roku 1992, kdy skončil chov chladnokrevných koní v L.Z. Hořice. Bylo nakoupeno základní stádo matek a mladé klisny v počtu asi 35 ks. Zároveň byly odkoupeny 2 Shagya-arabské klisny.

Web: www.hrebcin-jenikov.cz

Další související informace

Bígl Cirinka

Bígl fenka pes ciri cirinka bíglí slečna chov bígl – Stránky jedné roztomilé blíglí slečky. Příběhy z jejího veselého a divokého života. Fotogalerie nejen o bíglech. Odkazy na spoustu užitečných webů nejen o bíglech. Odkaz na výletnický klub určený nejen pro chovatele bíglů ale i dalších plemen.

Zverimexshop

zverimex, krmivo pro psy, krmivo pro kočky, chov – On-line obchod chovatelských potřeb. V tomto obchodě seženete široký sortiment krmiv a pomůcek pro chovatele psů, koček, hlodavců a exotického ptactva. Můžete tam také zakoupit veškeré potřeby pro akvaristy, teraristy a chovatele hospodářských zvířat

FIldovo akvárko

akvárium, akvárko, chov rybiček, alvaristika – Příběhy jednoho akvária a jeho obyvatel. Příběhy jsou psané formou blogu. Naleznete zde i návody na chov rybiček a kdejaké nápady na zkrášlení Vašeho akvária. Fotogalerie s fotkami z průběhu života akvária.

Načítání trvalo 0.0614 sekund.