+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hřebčín Jeníkov - prodej

Klíčová slova: hřebčín, chov Noriků, chov Shagya Arabů

E-mail: hrebcin.jenikov@wo.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2011

Popis: Hřebčín Jeníkov v.o.s. se datuje od roku 1992, kdy skončil chov chladnokrevných koní v L.Z. Hořice. Bylo nakoupeno základní stádo matek a mladé klisny v počtu asi 35 ks. Zároveň byly odkoupeny 2 Shagya-arabské klisny.

Web: www.hrebcin-jenikov.cz

Další související informace

Chovhadu.cz

Chov hadů,korálovka,užovka,hroznýš,krajta,guttata – Hroznýši, krajty, korálovky a jiné užovky. Naleznete zde informace, chovatelské tipy a fotografie různých druhů hadů, které chovám nebo jsem choval. Mojí velkou vášní jsou korálovky a další zajímaví užovkovití hadi.

Italský chrtík

chov psů,italský chrtík,anticoegitto, – Internetové stánky věnované Italskému chrtíku.Toto plemeno chováme již několik let, snoubí v sobě temperament Itálie a krásu tajuplného Egypta a vyniká svým čistým a pevným charakterem. Vyniká svým čistým, pevným charakterem a milou přátelskou povahou.

Tibetská doga - štěňata - chov

tibetská doga, štěňata, chov – Jsme nejen milovníci, ale i chovatelé Tibetské dogy. V roce 2008 jsme založili chovatelskou stanici FCI Donno Grogs. Máme dvě chovné feny a 4 chovné psy. Z posledního vrhu C se nám narodilo 9 štěňátek tohoto plemene.

Načítání trvalo 3.0325 sekund.