+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

http://www.firemni-akce.aircentrum.cz/

Klíčová slova: Firemní akce, teambuilding, paragliding

E-mail: poradna.info@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2010

Popis: Udělejte dojem na své firemní partnery, prohlubte vzájemné vztahy! Ukažte zaměstnancům, že si jich vážíte a že jsou pro Vás důležití! Netradiční firemní akce, teambuilding a hlavně spousta stylové zábavy! Společnost Air Centrum, s.r.o.

Web: www.firemni-akce.aircentrum.cz/

Další související informace

Restaurace a ubytování HK

firemní akce, ubytování, hradec králové – Nově zrekonstruovaná restaurace s penzionem s tradicí sahající do prvorepublikového období se nachází v rozmanitém prostředí na pokraji lesa v Malšovicích. Zděná Bouda, Hradečnice 633, 500 09 Hradec Králové 9

Gesavit

Doplňek stravy, patent, přírodní produkt, studie, – Patentovaný doplněk stravy. Gesavit, tento přírodní produkt si získal uznání českých lékařů v oblastech onkologické, gynekologické a gastroenterologické medicíny. Klinické studie z renomovaných zdravotnických zařízení dokazují účinnost.

Szigeti.cz

exklusivni Šumivá vína, sekty, champagne – Vítejte na stránkách sektů Szigeti. Tyto stránky jsou věnovány milovníkům luxusního šumivého vína vyráběného tradiční metodou. Klasická metoda výroby šumivého vína druhotným kvašením na láhvi zajišťuje vysokou kvalitu sektů. Pomalá fermentace v láhvi dává sektu Szigeti neodolatelně jemnou pěnu. Konečný aromatický a chuťový dojem je docílen těmi nejlepšími přívlastkovými víny, které dávají sektu finální charakter.

Načítání trvalo 0.0581 sekund.