+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hudební nástroje

Klíčová slova: Hudební nástroje

E-mail: taborska.blanka@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2013

Popis: Pokud potřebujete nový hudební nástroj, máme pro vás řešení! Podívejte se k nám a vyberte si ten nástroj, po kterém tak toužíte. Skvělé hudební nástroje jen u nás. Pokud potřebujete nový hudební nástroj, máme pro vás řešení! Podívejte se k nám a vyberte si ten nástroj, po kterém tak toužíte. Skvělé hudební nástroje jen u nás.

Web: dudassound.cz









Další související informace

NOC PLNÁ HVĚZD

noc, plná, hvězd, třinec, hudební festival – Noc plná hvězd - každoroční hudební festival na počátku léta v Třinci.Každý ročník festivalu Noc plná hvězd se jako obvykle koná na fotbalovém stadionu Třinec - Borek.Záchytné parkoviště je zajištěno.

Hudební nástroje

hudební nástroje, kytary, bicí, klávesy – Renomovaný obchod na hudební nástroje nabízí kytary, elektrické kytary, klávesy, piana, bicí, zvuk a nahrávání. Prodej hudebních nástroj? všech významných výrobc?: Epiphone, Fender, Gibson, Ibanez. Vlastní sklad 2400m2. Dodání do 24h po ?R.

Top hudba ve žhavém Yes C

Hudební klub Praha, Techno Praha, Electro Praha – Metropolitní klub v samém srdci Prahy s hudbou té nejvyšší kvality, to je Yes Club Prague. Prostor až pro 400 skvěle se bavících návštěvníků, to je perfektní místo pro nezapomenutelnou zábavu v rytmu elektronické hudby.

Načítání trvalo 0.0779 sekund.