+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Human Capital Europe

Klíčová slova: personální agentury, práce, nabídka práce

E-mail: office@humancapitaleurope.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2011

Popis: Společnost Human Capital Europe, s.r.o. nabízí efektivní řešení v celé šíři práce s lidským kapitálem. Jsme skupinou HR profesionálů, pro které není tento obor pouze prací, ale i koníčkem, což se odráží ve výsledcích naší práce.

Web: www.humancapitaleurope.cz

Další související informace

Úřad práce Olomouc

Olomouc, práce, zaměstnání, brigáda, úřad práce – Web který Vám pomůže najít zaměstnání, brigádu nebo přivýdělek v Olomouci, Uničově, Bouzově a Moravském Berouně. Denně aktuální nabídka volných pracovních míst z nabídky Úřadu práce v Olomouci a dalších zdrojů.

Noviny zaměstnání

Zaměstnání, Práce, Noviny – Na webu Noviny Zaměstnání naleznete různé články zabývající se tématem Zaměstnání. Přehledné rozdělení článků do jednotlivých rubrik Vám usnadní pohyb na webu. Dozvíte se zde různé průzkumy, například míru nezaměstnanosti obyvatel České republiky a jiné.

Potahy na sedací soupravy

Potahy na sedací soupravy, přehozy na sedačky – Potahy na sedací soupravy, přehozy, potahové látky na křesla, přehozy na sedací soupravy. Přehozy a potahy na sedací soupravy jednoduchý prostředek k vylepšení vaší stávající soupravy bez nutnosti kupovat si novou. Přehozy a potahy na sedací soupravy představují alternativu ke klasickým potahům, jejichž výměnu je nutné svěřit do rukou čalouníků.

Načítání trvalo 0.0644 sekund.