+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

iClebo robotické vysavače

Klíčová slova: iclebo, iclebo home, kamerový navigační systém

E-mail: blakartrading@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2012

Popis: iClebo - robotické vysavače s inteligentním a kamerovým navigačním systémem. Robotické vysavače iClebo mají vysoký výkon sání, HEPA filtr, nízkou hlučnost a šetří elektrickou energi. Vysavače iclebo jsou vybaveny lithiovou baterií a mopem s mikrovlákna.

Web: www.iclebo.cz

Další související informace

Revoluční žehlení

žehlíci prkno, parní žehlička, žehlící system – Revoluční žehlení je parní žehlení pomocí aktivních systémový žehlících prken s dvojím ohřevem přes boiler a dohřevem v parní žehličce nebo parních žehlících stanic. Kvalitní parní žehlička musí mít čerpadlo. Nejvyspělejší aktivní parní žehlící prkna nafukují potah, odsávají vlhost a u top modelu jde pára přímo z prkna.

Jerry-Lee webdesign

webdesign,web,corporate identity, redakční systém – Jerry-Lee - dodavatel čerstvých internetových řešení v oblasti webdesign, redakční systém, firemní identita, grafické práce, reklamní grafika, corporate identity, design, content management system, google adwords, internetový marketing.

Eshop systém B2C Brána

Eshop systém B2C Brána – Zdá se vám náročné spravovat svůj vlastní internetový obchod? Se systémem B2C Brána je to snadné. Nemusíte mít nijak hluboké znalosti v oblasti informačních technologií. Systém je určen pro velké firmy i menší živnostníky.

Načítání trvalo 0.0625 sekund.