+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

iClebo robotické vysavače

Klíčová slova: iclebo, iclebo home, kamerový navigační systém

E-mail: blakartrading@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2012

Popis: iClebo - robotické vysavače s inteligentním a kamerovým navigačním systémem. Robotické vysavače iClebo mají vysoký výkon sání, HEPA filtr, nízkou hlučnost a šetří elektrickou energi. Vysavače iclebo jsou vybaveny lithiovou baterií a mopem s mikrovlákna.

Web: www.iclebo.cz

Další související informace

Zabezpečení a elektro

Zabezpečení, EZS, Kamerový systém,elektročinnost – Tento WEB je určen lidem, kteří chtějí vědět více o možnostech, jak zabezpečit nejen svůj majetek, ale kteří se rozhodli nebýt ke svému mnohdy těžce nabytému majetku lhostejní a chtějí pro jeho zachování a zabezpečení opravdu něco udělat.

Výdělek pro webmastery -

výdělek přes internet, provizní systém – V provizním systému webplatby.cz jsou zahrnuty pouze úspěšné a v praxi ověřené projekty s vysokou mírou ziskovosti. Zaregistrujte se, vyberte si projekt k propagaci a začněte vydělávat. Více informací naleznete na našich stránkách.

BüroKomplet

Helios, Prostějov, BüroKomplet, informační systém – Společnost BüroKomplet, s.r.o. v Prostějově se specializuje na informační systém Helios. Jsme autorizovaným partnerem společnosti Asseco Solutions, a.s. - Gold partner. Tato pozice zaručuje dokonalou podporu a všeobecně lepší podmínky pro naše klienty.

Načítání trvalo 0.0607 sekund.