+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Idos řády

Klíčová slova: Městská autobusová doprava, doprava, IDOS, Linková

E-mail: info@idos-rady.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2013

Popis: Poskytujeme informace o jízních řádech IDOS.Městská autobusová doprava je nedílnou součástí každého většího města a hlavně je součástí každého z nás.Ať už z dobrého pohledu, tak také horšího pohledu. Velikým plusem městské dopravy je to, že každý se dostane na místo, kam chce. Právě městská doprava se snaží o to, aby jste se dostali tam, kam potřebujete.

Web: www.idos-rady.cz/

Další související informace

Buscentrum

autobusová doprava, přeprava osob, osobní doprava, – Vybereme pro Vás optimální přepravu dle počtu osob, velikosti, vybavení osobního vozu, mikrobusu, minibusu, autobusu. Zajišťujeme vnitrostátní a mezinárodní zájezdy, podnikové, školní výlety a a mezinárodní zájezdy

Bohemia Bus

autobusová doprava, pronájem autobusu/ů – Provozujeme zahraniční a tuzemskou zájezdovou autobusovou dopravu kvalitními autobusy Neoplan již od roku 1996. Zajišťujeme autobusovou dopravu na zájezdy různého typu, okružní jízdy, transfery, firemní akce a další.

Idos jízdní řády

Městská hromadná doprava, jízdní řád, MHD, Autobus – Městská hromadná doprava je často označována zkratkou tvořenou z prvních písmen jednotlivých slov M. H. D. MHD je dle definice tvořena minimálně jednou linkou takzvané osobní veřejné dopravy.Městská hromadná doprava je často označována zkratkou tvořenou z prvních písmen jednotlivých slov M. H. D. MHD je dle definice tvořena minimálně jednou linkou takzvané osobní veřejné dopravy, která je určena k hromadné přepravě osob na území konkrétního města, případně dvojměstí. Každá MHD má jasně deklarované přepravní podmínky i konkrétně určené tarify, jimiž se musejí cestující řídit.

Načítání trvalo 0.0954 sekund.