+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Idos řády

Klíčová slova: Městská autobusová doprava, doprava, IDOS, Linková

E-mail: info@idos-rady.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2013

Popis: Poskytujeme informace o jízních řádech IDOS.Městská autobusová doprava je nedílnou součástí každého většího města a hlavně je součástí každého z nás.Ať už z dobrého pohledu, tak také horšího pohledu. Velikým plusem městské dopravy je to, že každý se dostane na místo, kam chce. Právě městská doprava se snaží o to, aby jste se dostali tam, kam potřebujete.

Web: www.idos-rady.cz/

Další související informace

Autobusová doprava NetBus

autobusová doprava, přeprava osob, doprava lidí – "Rodinná firma NetBus Service s.r.o. nabízí osobní a individuální přístup ke klientům se zájmem o autobusovou příležitostnou dopravu. Přednostní naší firmy je flexibilita a díky nízkým nákladům na provoz i velice příznívé ceny pro naše zákazníky. Zakládáme si především na komfortu pro naše cestující, tak abychom jim zajistili servis a bezpečí po celou dobu naší společné cesty. Cestování je zajištěno zejména zahraničními klimatizovanými autobusy s barem, televizí, lednicí a s možností WC, ale především s ochotnými řidiči."

RNDr. Pavol Jediný - Pars

autobusová doprava, účtovníctvo, mzdy, dane – Firma sa zaoberá nepravidelnou vnútroštátnou a medzištátnou autobusovou dopravou s kapacitou do 33 osôb a spracovaním jednoduchého účtovníctva, daní, miezd a personalistiky. Firma sa zaoberá nepravidelnou vnútroštátnou a medzištátnou autobusovou dopravou s kapacitou do 33 osôb a spracovaním jednoduchého účtovníctva, daní, miezd a personalistiky.

Načítání trvalo 0.0550 sekund.