+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

iFauna.sk - inzercia

Klíčová slova: ifauna, inzercia, inzerat, inzercia, zvierata

E-mail: akvashop@yahoo.com

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2010

Popis: Inzeráty zadarmo, predaj, psy, mačky, akvvaburza, teraistika, exotické vtáky, papagáje, úžitkové zvieratá. Inzeráty s linkou a fotografiou zadarmo. Navštívte nás a vložte si inzerát ktorý sa týka zvierat zadarmo.

Web: www.ifauna.sk

Další související informace

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Obchodní angličtina onlin

On-line kurz Obchodní angličtina – On-line kurz Obchodní angličtina. Praktická a bohatá slovní zásoba, učení bez biflování slovíček, posloucháním, unikátní metodou imitum. Slyšíte jen rodilé mluvčí. Studujete jen 15 minut denně - bez stresu, pohodlně a se zárukou.

Najinzercia.sk

inzercia, inzerát, bazár – Bazár pre všetko. Bezplatný inzertný portál tovarov a služieb. Zverejnenie inzerátu s fotografiami až na 3 mesiace!

Načítání trvalo 0.3227 sekund.