+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ILD cz, s.r.o. Kladno

Klíčová slova: průmyslové filtry, filtrační jednotky, odprašování

E-mail: chabicovska@ild.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2008

Popis: ILD cz sro Kladno se zabývá průmyslovou filtrací vzdušiny odprášení odsíření adsorpce HF a HCl hadicové filtry adsorbéry plynných škodlivin v licenci firmy Hellmich Projekce konstrukce výroba montáž servis

Web: www.ild.cz

Další související informace

Průmyslová hygiena

průmyslové utěrky, papírové role, pracovní židle – Velkoobchod se zaměřením na průmyslovou a personální hygienu. Nabízíme zařizovací předměty do koupelen a WC, odpadkové koše, osoušeče rukou, průmyslové utěrky, papírové role, pracovní a průmyslové židle, protiúnavové rohože ARIOSO, pracovní rukavice.

Průmyslové židle

Systempro, průmyslové židle, dílenské židle, – Prodej špičkových průmyslových a dílenských židlí značky SystemPro, které jsou navrženy s důrazem na maximální ergonomii a funkčnost. Židle jsou také konstruovány tak, aby vydržely zátěž každodenního provozu, odolaly nepříznivým vlivům apod.

Filtrační systémy kvalitně? Jedině s DeelTrust

filtrační systémy, filtrace, filtrační vložky – Naše firma nabízí značkové filtrační systémy Donaldson, kterých je autorizovaným distributorem. Náš speciálně vyškolený tým je pro vás nejen v oblasti prodeje ale také poradenství. Společně dokážeme vybrat to nejefektivnější řešení v oblasti filtrů.

Načítání trvalo 0.0865 sekund.