+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ILD cz, s.r.o. Kladno

Klíčová slova: průmyslové filtry, filtrační jednotky, odprašování

E-mail: chabicovska@ild.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2008

Popis: ILD cz sro Kladno se zabývá průmyslovou filtrací vzdušiny odprášení odsíření adsorpce HF a HCl hadicové filtry adsorbéry plynných škodlivin v licenci firmy Hellmich Projekce konstrukce výroba montáž servis

Web: www.ild.cz

Další související informace

Betono-průmyslové podlahy

betonové - průmyslové podlahy, drátkobeton... – NEEDFUL s.r.o. - společnost, která vyrábí betonové a průmyslové (pancéřové) podlahy a drátkobeton. Poskytuje nejen četné úklidové služby, ale dále i taky stavební a inženýrskou činnost, dále i ready made.

Průmyslová hygiena

průmyslové utěrky, papírové role, pracovní židle – Velkoobchod se zaměřením na průmyslovou a personální hygienu. Nabízíme zařizovací předměty do koupelen a WC, odpadkové koše, osoušeče rukou, průmyslové utěrky, papírové role, pracovní a průmyslové židle, protiúnavové rohože ARIOSO, pracovní rukavice.

Eshop Rohože

vstupní rohože, venkovní rohože, průmyslové rohože – Eshop Rohože je internetový obchod specializující se na vstupní venkovní a vnitřní rohože, čistící zóny, průmyslové rohože, schodové rohože, koupelnové a bazénové rohože, rohože za postele a topné rohože. V našem e-shopu si jistě vybere každý.

Načítání trvalo 0.0564 sekund.