+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ilona Malinová - Prodej o

Klíčová slova: Obrazy, umění

E-mail: tomas.buron@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 7. listopadu 2009

Popis: Prodávám a vyrábím umělecké obrazy. Poperte se o obrazy v aukcích. Obrazy Ilony Malinové.. Zůčastněte se aukcí o obrazy, které nebyly ještě nikdy tak napínavé. Za den několik aukcí, obrazů. Zaregistrujte se.

Web: ilonnmalinova-obrazy-aukce.cz

Další související informace

Cvičení na

cvičení, cviky, sport, umění, posilování – Prvním ze zdrojů, ze kterých se sport vyvinul je podle historiků potřeba výcviku armád, která vyústila v nejrůznější hry a soutěže zaměřené na bojové dovednosti a na fyzickou zdatnost (zápas, lukostřelba, jízda na koni). Druhým zdrojem jsou rituální aktivity, kdy byla určitá forma soutěže prováděna jako součást obětního rituálu nebo rituálu předpovídání budoucnosti - do první kategorie patří řecké olympijské soutěže, do druhé kategorie mayské obřadní míčové hry.

Kitesurfing

kite kurz, kiteboarding, kitesurfing, Kapverdy, Ca – Waveriding kitetrips– podmínky jsou na Kapverdách vhodné jak pro úplé začátečníky tak pro zdatné waveridery. Doporučíme vám popřípadě vás dovezeme naším vozidlem Toyota Hilux 4x4i s vaším vybavením na spot.

Adámková Petra

výtvarné umění,olejomalba,dárky,interiér,art – Pro vaši náladu, doplnění interiéru nebo jako výjimečný dárek - výtvarná díla: olejomalba,malba akrylem, akvarely, pastely, kombinovaná technika, grafika, počítačová grafika, ilustrace, nástěnná malba atd.

Načítání trvalo 0.0683 sekund.