+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

imitátor: Michael Jackson

Klíčová slova: Michael Jackson imitátor lubyss revival thriller

E-mail: lubyss.mj@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2010

Popis: Profesionální imitátor, který se drží dané choreografie. Vystupuji ve stylových kostýmech. Vystoupení se hodí na diskotéky, maturitní plesy, narozeninové párty, oldies atd... V nabídce je nespočet známých písní jako třeba Billie Jean, Thriller, Smooth criminal, Dangerous atd.. Nejlepší v ČR. Účinkoval jsem v různých Tv např.: natáčení reklamy pro Tv Barrandov, Snídaně s Novou, Televizní noviny, Public TV, živý přenos z ČT1 atd...

Web: lubyssmj.wbs.cz/

Další související informace

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Načítání trvalo 0.0729 sekund.