+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

imitátor: Michael Jackson

Klíčová slova: Michael Jackson imitátor lubyss revival thriller

E-mail: lubyss.mj@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2010

Popis: Profesionální imitátor, který se drží dané choreografie. Vystupuji ve stylových kostýmech. Vystoupení se hodí na diskotéky, maturitní plesy, narozeninové párty, oldies atd... V nabídce je nespočet známých písní jako třeba Billie Jean, Thriller, Smooth criminal, Dangerous atd.. Nejlepší v ČR. Účinkoval jsem v různých Tv např.: natáčení reklamy pro Tv Barrandov, Snídaně s Novou, Televizní noviny, Public TV, živý přenos z ČT1 atd...

Web: lubyssmj.wbs.cz/

Další související informace

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Načítání trvalo 0.0895 sekund.