+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

INCOGNITO LOVE

Klíčová slova: posezení u baru,odpočinek,relacace,incognito love,

E-mail: incognitolove@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervna 2011

Popis: INCOGNITO LOVE - nabízí posezení u baru, odpočinek na pokojích či relaxaci ve whirpool vaně. Absolutní soukromí a celý podnik jen pro Vás, kde nebudete nikým rušeni. Bar je koncipován jako samoobslužný.

Web: www.incognitolove.cz/

Další související informace

in-travel

more, dovolená u more, dovolená, chorvatsko – Cestovni agentura In-travel se zabývá prodejem pobytových a poznávacích zájezdu ve všech dostupných destinacích naší planety. V naší nabídce naleznete pobyty u moře, na horách, exotické zájezdy, chaty, chalupy a mnoho dalšího.

Penzion a ranč U potoka v Lučanech nad Nisou

Penzion a ranč U potoka,ubytování Lučany – Penzion nabízí příjemné ubytování v 7 dvoulůžkových až pětilůžkových pokojích tříhvězdičkového standardu a 3 komfortně vybavených apartmánech pro 2 - 5 osob.Součástí areálu je pension, samostatný objekt stylové hospůdky se zahrádkou a rybníkem.K dispozici je Vám v penzionu také PC s neomezeným přístupem na Internet Parkoviště k dispozici přímo u pensionu.

Penzion U Lípy v Suchdole nad Lužnicí

Penzion U Lípy,ubytovani v Suchdole nad – Útulný rodinný penzion s celoroční provozem nabízí dvou až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, maximální kapacita je 21 osob. Snídaně v podobě švédských stolů v prostorné jídelně. Jídelna slouží jako společenská místnost (TV, gramofon, CD přehrávač, video, internet, knihovnička, stolní hry), výčep a kuchyňka. K dispozici je terasa s možnost grilování a posezení u ohýnku, stolní tenis, šipky, petang.V areálu penzionu je dostupné parkoviště pro hosty a úschovna kol a lodí. Nabízíme možnost půjčení kol, lodí, tenisových a volejbalových kurtů. Pro domácí miláčky se najde místo vždy.

Načítání trvalo 2.9187 sekund.