+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Individuální výuka anglic

Klíčová slova: angličtina,anglický jazyk

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2012

Popis: Naše mezinárodní edukační metody odpovídají nejvyšším kritériím kvality. V kombinaci těchto metod s osobním přístupem vytváříme ideální základ pro získání potřebné znalosti angličtiny. Naší přednosti ovšem není jenom vysoká efektivita a profesionalita. Mnoho našich zákazníků si také pochvaluje rychlost dosažených výsledků a propracovanou strategii výuky.

Web: www.anglictina-individualni.cz

Další související informace

OnLine Překladač vět

angličtina, něnčina, český jazyk, překladač – Internetový překladač vět a textů z češtiny, angličtiny a němčiny. Umožňuje analyzovat větu a slovíčka. Internetová verze překladače textů a vět pro anglický, německý a český jazyk. Aplikace je upravena pro jednoduché překlady frází a to tak, že datová i výkonná část překladače je implementována na serveru. Pomocí CTRL+C a CTRL+V vložíte váš text a necháte přeložit.

Angličtina pro samouky

angličtina, slovník, anglicky – Angličtina pro samouky (online) + slovník, vše namluvené rodilým mluvčím, gramatika, cvičení, různé možností procvičování slovní zásoby + výuka poslechem. Možnost vytvoření vlastních lekcí Vám pomůže při výuce a procvičování slovní zásoby v jiném pořadí a z jiných zdrojů než poskytuje náš výukový systém.

Angličtina Ostrava Centru

angličtina,kurzy angličtiny,aj ostrava,kurzy – Nabízíme roční kuzry anglického jazyka pro veřejnost v centru Ostravy za výhodné ceny. Výuku zajišťují kvalifikovaní lektoři ,je v ní kladen důraz na konverzaci a využíváme moderní učebnice. Výuka probíha v menších skupinách do max. 10-ti osob.

Načítání trvalo 0.0533 sekund.