+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

infolk.cz

Klíčová slova: folk, písničkář

E-mail: kontakt@infolk.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. b?ezna 2013

Popis: portál pro podporu a rozvoj fenoménu českého písničkářství a posouvání hranic folku, pro partnerství a propagaci autorských projektů, pro vytváření platformy pro vznik komunit a uměleckých skupin. Hlavní infolk cíle: Podpora méně známých interpretů & akcí Přitáhnout pozornost posluchačů Vyhledávat možnosti pro hraní Vytvářet a poskytovat prostor pro komunikaci, spolupráci a dostupnost Budovat a podporovat komunity Inspirovat

Web: infolk.cz

Další související informace

Punk fórum

Punk, Ska, Reggae, Oi Music, Folk, Reggae – Diskuzní fórum, které se zabývá těmito hudebními styly: Punk, Ska, Reggae, Oi Music, Folk, Reggae a Grindcore Metal. Forum, kde si muzete se svymi kamarady nebo i uplne cizimi lidmi vymenit nazory o sve oblibene hudbe ci skupine.

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

První Lékárna

léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna – První Lékárna – lékárna online – volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Načítání trvalo 0.0726 sekund.