+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informační podnikové systémy QI

Klíčová slova: informační podnikové systémy, podnikové systémy

E-mail: info@pchelp.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2012

Popis: Informační podnikové systémy QI usnadní organizování vaší společnosti. Zajistíme vám podnikové systémy na míru a podle vašich finančních možností k vaší spokojenosti, proto je informační systém dostupný pro každého.

Web: pchelp.cz

Další související informace

ICT manažer

IT zprávy, podnikové IT, cloud computing, software – Zpravodajský web ICT manažer nezávisle informuje o trendech a novinkách v podnikovém IT. Přináší aktuální zprávy (hardware, software, mobilita, cloud, internet, služby, bezpečnost a další), analýzy, studie od renomovaných agentur i know-how a zkušeností od business odborníků. Kromě technologické stránky se věnuje i analýzám situace na trhu a ekonomickým otázkám spojeným s provozem moderní IT infrastruktury.

Tvorba webových stránek

joomla,webove stranky, informacni systemy – Tvorba webových stránek, programování informačních systémů a aplikací. Implementace redakčních systémů Joomla. Programování Windows, internet a intranet aplikací v prostředí Micrososft .NET. Pomoc s registrací domén a webhostingem.

Regálové systémy

regály a regálové systémy, skladové systémy – Nabízíme širokou škálu produktů z oblasti vybavení skladů, dílen, hobbymarketů a užitkových vozidel. Mimo jiné: regály a regálové systémy, skladové systémy, regálové systémy pro ukládání nástrojů, paletové regály, policové regály, regálové plošiny, patrové sklady aj.

Načítání trvalo 0.0631 sekund.