+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informační systémy pro malé, střední i velké firmy

Klíčová slova: Informační systém, informační systémy, helios

E-mail: helios-mail@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2011

Popis: Helios je komplexní a flexibilní informační systém pro podniky. Pokrývá oblast výroby, obchodu, služeb i veřejné správy. Pomáhá zorientovat se v obrovském množství dat, která by měla pomáhat při strategických rozhodnutích. Zahrnuje v sobě funkce ERP, CRM, ekonomického i účetního softwaru.

Web: www.helios.eu

Další související informace

MDshop.eu - ICT, HW, SW,

ICT, vnitropodnikové informační systémy, prodej ha – Nabídka ICT - vnitropodnikové informační systémy, prodej hardware, zajistíme připojení k internetu, Wifi, IP telefony. Tvorba software na přání zákazníka. Nastavení a údržba sítí. Webdesign, tvorba www stránek. Servisní zásahy a konfigurace PC.

Ekonomický a informační

ekonomický systém, účetní software, informační sys – Dodáváme ekonomický a informační systém Pohoda. Pro ekonomický systém Pohoda jsme certifikovaným servisním střediskem. Dále dodáváme personalistiku a mzdy PAMICA, knihu jízd a další ekonomický, právní (WINLEX) i jazykový software .

Sestřička.com

zdravotnický portál, informační portál, zdravotnic – Informační a diskusní portál Sestricka.com nabízí široké spektrum informací nejen z oblasti zdravotnictví. Najdete zde jak odborné články určené lékařům, tak i nejnovější novinky ze zdravotní legislativy. V diskusním fóru pak naleznete odpověď na vše, co vás zajímá. Jsou pro vás připraveny i nové soutěže.

Načítání trvalo 0.0748 sekund.