+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informační systémy pro malé, střední i velké firmy

Klíčová slova: Informační systém, informační systémy, helios

E-mail: helios-mail@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2011

Popis: Helios je komplexní a flexibilní informační systém pro podniky. Pokrývá oblast výroby, obchodu, služeb i veřejné správy. Pomáhá zorientovat se v obrovském množství dat, která by měla pomáhat při strategických rozhodnutích. Zahrnuje v sobě funkce ERP, CRM, ekonomického i účetního softwaru.

Web: www.helios.eu

Další související informace

Codecci - crm systém

crm, obchodní systém, informační systém, – Jednoduchý obchodně-marketingový informační CRM systém, který vám umožní systematicky pracovat se zákazníky a jejich zakázkami. Pracovat týmově a sdílet informace v rámci vašeho pracovního týmu. Systém značně usnadní delegování úkolů a sdílení dat.

Informační systémy

informační systémy, konference, strojírenství – V areálu brněnského výstaviště byly představeny IT systémy pro strojírenství. Pořádala se zde odborná konference o informačních technologiích jako součást projektu Invex Forum při Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.

Informační podnikové systémy QI

informační podnikové systémy, podnikové systémy – Informační podnikové systémy QI usnadní organizování vaší společnosti. Zajistíme vám podnikové systémy na míru a podle vašich finančních možností k vaší spokojenosti, proto je informační systém dostupný pro každého.

Načítání trvalo 2.7910 sekund.