+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informační systémy pro malé, střední i velké firmy

Klíčová slova: Informační systém, informační systémy, helios

E-mail: helios-mail@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2011

Popis: Helios je komplexní a flexibilní informační systém pro podniky. Pokrývá oblast výroby, obchodu, služeb i veřejné správy. Pomáhá zorientovat se v obrovském množství dat, která by měla pomáhat při strategických rozhodnutích. Zahrnuje v sobě funkce ERP, CRM, ekonomického i účetního softwaru.

Web: www.helios.eu

Další související informace

RAYNET, s.r.o.

informační systémy, CRM systémy, správa sítí – Nabízíme vývoj v této oblasti: celopodnikové informační systémy na míru, CRM systémy, správa sítí, call centrum. Specializujeme se na obchodní, výrobní a logistické procesy. Mezi další služby patří systémové integrace, tvorba webaplikací, www stránek, správa sítí a realizace telemarketingových kampaní.

Informační podnikové systémy QI

informační podnikové systémy, podnikové systémy – Informační podnikové systémy QI usnadní organizování vaší společnosti. Zajistíme vám podnikové systémy na míru a podle vašich finančních možností k vaší spokojenosti, proto je informační systém dostupný pro každého.

ERP EPASS

informační systém, software – Podnikový informační systém ERP EPASS® nabízí úplné softwarové řešení všech agend, které jsou ve firmě vedeny. Hodí se pro malé i velké firmy, umí se přizpůsobit. Systém umožňuje maximálně flexibilní řešení všech činností a požadavků uživatele.

Načítání trvalo 0.0642 sekund.