+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Infrakamera

Klíčová slova: Centrum termovizního měření

E-mail: infrakamera@bluestudio.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2011

Popis: Prezentace a nabídka služeb v oblastech: termovize staveb, v průmyslu, v elektroenergetice, v oblasti distribuce tepla, v oblasti chladírenství, dále 3D termografický model, termovizní videozáznam, modelování tepelných mostů.

Web: www.infrakamera.cz

Další související informace

Regulace a měření tepla

Regulace tepla měření tepla kompletní dodávky – Firma specializující se na kompletní dodávky regulace a měření tepla v obytných budovách, školách, hotelích, restauracích. Realizace zakázek po celé České republice. Dlouholetá zkušenost se systému regulace a měření tepla ETATHERM, PocketHome.

Sauna

sauna relaxační centrum odpočinek rodiny – Přijďte navštívit nově otevřené relaxační centrum na Praze 7. Sauna, vířivka a relaxační místnost poskytují prostor k odpočinku a relaxaci. Zaručuje Vaše soukromí. Je vhodná pro jednotlivce, rodiny s dětmi, menší kolektivy, ale i pro menší firemní akce.

Podlahové centrum Choceň

Podlahové centrum Choceň, Podlahy Choceň, Pokládka – Naše firma Podlahy - Loukota ve městě Choceň provozuje podlahové centrum. Podlahové centrum Vám nabízí plovoucí podlahy, PVC podlahy, koberce a další druhy podlah. Zajistíme také pokládku podlahy. Podlahové centrum Choceň, podlahy, pokládka podlah

Načítání trvalo 2.3605 sekund.