+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Infrakamera

Klíčová slova: Centrum termovizního měření

E-mail: infrakamera@bluestudio.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2011

Popis: Prezentace a nabídka služeb v oblastech: termovize staveb, v průmyslu, v elektroenergetice, v oblasti distribuce tepla, v oblasti chladírenství, dále 3D termografický model, termovizní videozáznam, modelování tepelných mostů.

Web: www.infrakamera.cz

Další související informace

Presto

prekladatelské centrum jazyky – Nabízíme profesionální překladatelské služby včetně tlumočení, DTP, lokalizace, audio/video služeb i výuky jazyků pro firmy a veřejnost. Překládáme z/do více než čtyřiceti jazyků. Soudně ověřené překlady, překlady odborných textů, možnost expresních termínů.

Sportovní centrum Nymburk

sport, centrum, sportovní centrum Nymburk, – Sportovní centrum Nymburk v Nymburku je tréninkové středisko ČSTV a sportu v nádherném prostředí lesoparku na břehu řeky Labe. K dispozici jsou venkovní a vnitřní sportoviště pro téměř 20 sportovních odvětví, převážně olympijských sportů. Nabízí 1až3lůžkové pokoje vybavené vždy vlastní koupelnou s WC a TV se sportovními programy. Celková ubytovací kapacita je 268 lůžek ve 24 jednolůžkových pokojů, 60 dvoulůžkových pokojů, 9 dvoulůžkových bezbariérových pokojů, 20 třílůžkových pokojů.

Skimu Sport Centrum a Apartmány v Malé Úpě

Skimu Sport Centrum a Apartmány,ubytování v Malé – SKiMU Apartmány a SKiMU Sport Centrum jsou ubytovacím a sportovním zařízením v centru malebné obce Malá Úpa v panenské přírodě východních Krkonoš.Ubytování až pro 52 osob Čtyř a šesti lůžkové apartmány Plně vybavená kuchyňka, sociální zázemí, TV, trezor WiFi K dispozici videoprojektor Možnost objednání snídaně či večeře.Parkování u SKiMU Apartmánů ZDARMA pro děti do 6 let ubytování ZDARMA .

Načítání trvalo 0.0551 sekund.