+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing. Zdeněk Jansa

Klíčová slova: soudní znalci, odhadci nemovitostí, odhadce,

E-mail: jansa.z@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ??jna 2011

Popis: Znalecká, realitní a investorsko-inženýrská kancelář. Znalecké posudky, oceňování nemovitostí, tržní a úřední odhady cen nemovitostí, bytů, nebytových prostor, rodinných domů, činžovních a administrativních budov, garáží, chat, pozemků, věcných břemen, inženýrských staveb. Posudky pro účely vypořádání majetku, dědictví, daňové a bankovní účely, vklady majetku do společnosti. Expertní a oponentní posudky. Komplexní služby v oblasti realit a nemovitostí. Realitní činnost. Dozorování a kontrola staveb. Odborná poradenská a konzultační činnost.

Web: soudni-znalci-odhadci.cz

Další související informace

Inzeruj Reality - zdarma

Praha, nemovitosti, reality, zahraničí, inzeruj – Inzerce zdarma pro RK i vlastníky nemovitostí, výhodné financování bydlení. Inzertní realitní portál se zaměřením na nabídku a poptávku nemovitostí nejen v ČR, ale i v zahraničí, spolubydlení, stavbu, řemesla,včetně zveřejnění poskytovaných služeb a zcela zdarma.

Soudni

soudni moc, soudni preklad, soudni rizeni, soudní – První soud byl prvním stálým mezinárodním soudem, jehož úkolem bylo řešení mezinárodních sporů podle mezinárodního práva.Neváhejte a nevštivte naše stránky.Dozvíte se zde mnoho nových a zajímavých věcí.Těšíme se na Vaši návštěvu.

Investice do nemovitostí

nemovitosti, aukce, reality, – Investice do nemovitostí v usa - projekt, zpřístupňující americké reality a možnost investice do nich i drobným investorům. V dnešní době se jedná o jeden z nejbezpečnějších způsobů zhodnocení peněz.Investice do nemovitostí v usa - projekt, zpřístupňující americké reality a možnost investice do nich i drobným investorům. V dnešní době se jedná o jeden z nejbezpečnějších způsobů zhodnocení peněz.

Načítání trvalo 0.0583 sekund.