+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

InMedia, s.r.o.

Klíčová slova: web design, kreatíva, reklama, programovanie,

Datum vloľení do katalogu: 29. dubna 2011

Popis: Mať pútavú a rýchlo prístupnú webstránku, znamená byť úspešný. Navrhneme originálny design a webstránky posadíme na prvé priečky vo výsledkoch Googlu. Aktuálnym trendom je mobile marketing vo všetkých podobách.

Web: www.inmedia.im

Další související informace

Svatební foto a video

svatební video, natáčení svateb, natočení svatby, – Profesionální svatební fotografie a video - studio Dreamy. Nabízíme natočení a nafocení celé svatby i jen svatebního obřadu. Na váš krásný den budete moci vzpomínat nad svatebními fotografiemi a svatebním videem.

Unity 3D

webdesign, aplikace, technologie, – Technologie Unity je multiplatformní nástroj, umožňující vytvářet aplikace, fungující v běžném prohlížeči po instalaci zásuvného modulu (pluginu), podobně jako to dělá dnes běžně rozšířený Adobe Flash. Výhodou Unity 3D je především možnost vytvářet velmi komplikovaná grafická řešení, s využitím stejných technologií, jako běžné moderní desktopové hry pro Windows či konzole typu Nintendo Wii. Další obrovskou výhodou je podpora multiplayer módu, takže nyní ani jednoduché hry již nejsou omezeny pouze pro jednoho hráče, ale je možné po síti soupeřit s ostatními spoluhráči. Aplikace se však neomezují pouze na webové prohlížeče, ale snadno je zprovozníme na mobilním telefonu iPhone či herní konzoli Nintendo Wii.

Ginko biloba pěstování a využití.

ginkgo biloba, jinan dvoulaločnatý, ginko biloba, – Ginkgo biloba je rostlina, která má široké využítí ve farmacii. Nejvíce se používa pro lepší prokrvení mozku a zlepšení kognitivních procesu bud při zvýšené zátěži nebo ve stáří. Ginkgo biloba ma velmi dekorativní vzezření a atipické listy. I z těchto důvodů naleznete ginkgo v lázenských parcích a botanických zahradách.

Načítání trvalo 0.0568 sekund.