+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Innex Morava s.r.o. - stí

Klíčová slova: Látkové rolety, vertikální žaluzie, plissee, japon

E-mail: simsky@innexmorava.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. b?ezna 2010

Popis: Nabízíme komplexní služby na poli interiérové a exteriérové stínící a zatemňující techniky. Dodávka a montáž interiérových řetízkových žaluzií, venkovního stínění, žaluzie, rolety, látkové stínění včetně markýz, pergol a zastínění zimních zahrad.

Web: www.latkovydesign.cz

Další související informace

Žaluzie JP Pardubice

Žaluzie, Rolety, Okenní – Žaluzie JP Pardubice – nabízíme okenní žaluzie, vertikální žaluzie, rolety, lamely, sítě proti hmyzu a další služby z oblasti stínící technika. Žaluzie jsou výborným způsobem protisluneční ochrany. Máme široký vzorník žaluzií - vertikální žaluzie a horizontální žaluzie vysoké kvality. Samozdřejmě zajistíme i montáž.

žaluzie do oken

Žaluzie do oken, Vertikální žaluzie, Venkovní žalu – Nabízíme žaluzie jak vertikální, tak venkovní, samozřejmostí jsou markýzy, dále máme rolety látkové, předokenní i do oken.Žaluzie do oken, Vertikální žaluzie, Venkovní žaluzie, Markýzy venkovní, Látkové rolety, Předokenní rolety, rolety do oken.

Interiérové žaluzie

rolety, markýzy, žaluzie, stínící technika – Rolety, žaluzie a markýzy pro Váš dům, byt a kancelář či provozovnu. Jaký vybrat typ, barvu, velikost a materiál. Přehled modelů ručních i automatických žaluzií a stahovacích rolet. Novinky v oblasti moderního bydlení a stínící techniky. Jaké jsou vhodné markýzy a rolety pro Vaši provozovnu.

Načítání trvalo 3.3074 sekund.