+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Inst. rozvoje managementu

Klíčová slova: studium, Praha, MBA, rozvijej se

E-mail: studijni@rozvijej.se

Datum vloľení do katalogu: 12. ledna 2012

Popis: Poskytujeme šanci mít šanci. Nabízíme smysluplné MBA. Studujte s námi prakticky, levně, moderně, distančně. Studium veškerých programů probíhá v českém jazyce, vybrané programy lze studovat i v anglickém jazyce.

Web: www.rozvijej.se

Další související informace

MBA

mba, studium, program, vysoka skola, master – Online průvodce Masters of Business Administration programů - postgraduální studium zaměřené na byznys a komunikaci. Kurz MBA je uznáván celosvětově a studium při zaměstnání je v průměru dvouleté, denní studium trvá zpravidla jeden až jeden a půl roku.

Odvoz odpadu Praha

Odvoz odpadu Praha, odvoz suti Praha, odvoz odpadu – Odvoz odpadu Praha: odvoz odpadu a suti, zajistíme i stěhování nábytku, vyklízení pozůstalosti, bourací práce. Odvoz odpadu a suti na skládku, sběr odpadů na stavbách i ostatních plochách. Odpady naložíme, odvezeme a zlikvidujeme dle zákona o odpadech.

Hotel Florentia Boat hotel

boat, hotel, Florentina, ubytování, Praha, centrum – Hotel Florentina Boat v Praze je tříhvězdičkový hotel, který se nachází téměř v centru města. Pražský hotel Florentina Boat je první plovoucí hotelovou lodí kotvící v centru Prahy. Dlouho se nerozmýšlejte o pobytu, jelikož hotel Florentina Boat v Praze bude pro Vás správnou volbou.

Načítání trvalo 2.8057 sekund.