+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Inst. rozvoje managementu

Klíčová slova: studium, Praha, MBA, rozvijej se

E-mail: studijni@rozvijej.se

Datum vloľení do katalogu: 12. ledna 2012

Popis: Poskytujeme šanci mít šanci. Nabízíme smysluplné MBA. Studujte s námi prakticky, levně, moderně, distančně. Studium veškerých programů probíhá v českém jazyce, vybrané programy lze studovat i v anglickém jazyce.

Web: www.rozvijej.se

Další související informace

Prague airport transfers

praha, taxi, transfer, prague, airport, transfers – Zajišťujeme přepravu osob z centra Prahy na letiště Ruzyně a zpět za fixní ceny. Naše vozy jsou klimatizované, nekuřácké a spolehlivé. Vozový park zahrnuje osobní automobily Škoda Superb a minibusy Mercedes Benz Vito a Mercedes Benz Viano. Řidiči mluví česky a domluví se minimálně jedním cizím jazykem (převážně anglicky). Specializujeme se na transfery z / na letiště, ale zajišťujeme i další služby. Transfery mimo Prahu a Českou republiku, přeprava po Praze za fixní ceny, doprovod svatebních kolon, eskort VIP kolon.

Cocktail bar Praha

cocktail bar Praha, cocktail bar, bar Praha – Cocktail bar vhodný pro soukromé akce, narozeninové a jiné oslavy, firemní prezentace, semináře, večírky nebo výroční párty. Sportovní přenosy (vč. NHL aj. nočních přenosů), zajištění kompletních cateringových služeb, rauty, recepce.

Celoskleněné dveře Praha

Celoskleněné dveře Praha, prosklené dveře Praha – Celoskleněné dveře Praha: Celoskleněné dveře a prosklené dveře. Celoskleněné dveře jsou působivý prvek do bytových interiérů, kanceláří, hotelů, prodejen a jiných objektů. Moderní design, kvalita a bezpečnost to jsou charakteristické znaky pro prosklené i celoskleněné dveře. Prosklené dveře a celoskleněné dveře Praha

Načítání trvalo 0.0616 sekund.