+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

INTEGRA CENTRUM

Klíčová slova: kurz, kurzy

E-mail: katalogy147@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2010

Popis: Vzdělávací firma nabízí školení, semináře a akreditované semináře v oblasti daně, účetnictví, ekonomika, obchodní právo, pracovní právo, mzdy, personalistika a další. kurz, kurzy, školení, semináře, vzdělávání, akreditace, daně, účetnictví, poradenství, výuka, zákony, ekonomika, obchodní právo, pracovní právo, mzdy

Web: www.integracentrum.cz/

Další související informace

Kurzy účetnictví Brno

kurz, kurzy, účetnictví, brno – V centru Brna pořádáme kurzy účetnictví pro začínající i zkušené účetní. Centrum služeb pro podnikání s.r.o. je vzdělávací agentura sídlící v Masarykově ulici v centru Brna. Poskytuje vzdělávací kurzy zejména v oblasti účetnictví a daní.

Americká Jazykovka

výuka angličtiny, kurzy, lekce, jazyková škola – Moderní jazyková škola působící v centru Brna (bezproblémového parkování). Vyučují pouze rodilý mluvčí z USA s pedagogickým vzděláním, takže uslyšíte pouze angličtinu. Výuka je zaměřena především na rozvoj komunikačních dovedností a gramatických znalostí. Vyučujeme americkou angličtinu, která je nejpoužívanější angličtinou na světě. Maximální počet účastníků v našich kurzech je pouze 8 osob. Nápoje po dobu výuky zdarma! Naše nabídka: kurzy pro veřejnost, víkendové kurzy, prázdninové kurzy, individuální výuka a další.

Škola rytmu olomouc

djembe, kurzy, bubnování, afrika, rytmus, bubny – Pravidelné kurzy hry na djembe a basové bubny v Olomouci. Africké bubnování a africké rytmy jednou týdně. Hra na bubny ve skupině. Máte-li zájem o bližší info, kontaktujte nás na našich webových stránkách.

Načítání trvalo 0.2852 sekund.