+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Interaktivní tabule Engel

Klíčová slova: interaktivní tabule, smartboard, tabule, 3M

E-mail: rikast@rikast.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. listopadu 2008

Popis: ENGEL s. r. o. působíme na trhu s projekční technikou již patnáctým rokem. Na rozdíl od konkurence nabízíme mnohaleté zkušenosti a bezkonkurenční počet montáží projekční techniky. Nabízíme projektory, interaktivní tabule a kompletní sortiment prezentační a projekční techniky. Realizujeme instalace pro firmy, státní instituce, školy, školící střediska, veřejné prostory a v neposlední řadě také domácnosti. To vše s důrazem na kvalitu prodaného zboží a preciznost odvedené práce.

Web: www.interaktivnitabule-engel.cz/









Další související informace

Prodejna-nabytku.cz

sedací soupravy, – Nabízíme Vám kompletní sortiment levného, ale velmi pěkného nábytku do bytu, domu a kanceláře s rozvozem po celé ČR.Prodáváme sedací soupravy, obývací pokoje, kuchyně, ložnice, dětské pokoje, předsíně, koupelny, zahradní nábytek.

Drogerie Brno Židenice

drogerie Brno Židenice, drogerie Teta, DM – Drogerie Ulbrich nabízí široký sortiment veškerých potřeb všech známých značek. Drogerie Ulbrich má provozovnu v Brně Židenicích. Přijďte se přesvědčit o našich výborných cenách a produktech. Navštivte nás i Vy!

Nabízíme sídla firem

sídlo firmy, sídlo v Praze, adresa firmy Praha, sí – Pokud nechcete mít sídlo firmy doma, nemůžete jej umístit ani do pronajatých prostorů, nabízíme Vám prestižní adresu pro sídlo Vaší společnosti. Nabízíme Vám možnost zapsání Vaší firmy do Obchodního rejstříku s adresou v Praze 10 - Strašnicích.

Načítání trvalo 0.3447 sekund.