+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Interaktivní tabule Engel

Klíčová slova: interaktivní tabule, smartboard, tabule, 3M

E-mail: rikast@rikast.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. listopadu 2008

Popis: ENGEL s. r. o. působíme na trhu s projekční technikou již patnáctým rokem. Na rozdíl od konkurence nabízíme mnohaleté zkušenosti a bezkonkurenční počet montáží projekční techniky. Nabízíme projektory, interaktivní tabule a kompletní sortiment prezentační a projekční techniky. Realizujeme instalace pro firmy, státní instituce, školy, školící střediska, veřejné prostory a v neposlední řadě také domácnosti. To vše s důrazem na kvalitu prodaného zboží a preciznost odvedené práce.

Web: www.interaktivnitabule-engel.cz/

Další související informace

Světelná reklama Praha

světelná reklama, reklamní potisk, tabule, poutače – Firma GSP SIGN & DESIGN s.r.o. se zabývá výrobou světelné reklamy, reklamních stojanů, reklamních tabulí a poutačů. Nabídka rovněž zahrnuje nesvětelnou reklamu - potisky aut a billboardy i jiné netradiční formy reklamy.

Zen-Cart.cz, oficiální če

zen-cart, zen cart, zencart, free obchod, eshop, f – Oficiální stránky české podpory open source obchodu Zen-cart a jeho modulům. Počínaje instalací Zen-Cart, přes moduly, contributions, překlady do češtiny a slovenštiny, různá rozšíření, úpravy a Vzhledy. Diskuze a články. Přehled web hostingů.

Zvedací plošiny s.r.o.

Zvedací plošiny, hydraulické, nůžkové, řetězové, s – Specialista na výrobu zvedacích plošin. Zvedací plošiny, hydraulické, nůžkové, řetězové, s přímým pístem, pro nakládací místa, náhrada nákladních výtahů, do automatických linek, invalidní bezbariérový přístup.

Načítání trvalo 0.3694 sekund.