+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Interdekor spol. s r.o.

Klíčová slova: Nábytek, starožitnosti, repliky

E-mail: info@interdekor.eu

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2011

Popis: Restaurování starožitného nábytku, výroba a prodej jeho replik, stylového uměleckého nábytku, interiérových doplňků, obrazů, svítidel, skla, dekorativních předmětů a provádění fresek a nástěnných maleb.

Web: www.interdekor.eu

Další související informace

Aukční dům Sýpka - aukční

aukce, aukční dům, dražby, starožitnosti – Aukční dům Sýpka nabízí následující služby: aukční prodej, prodej designu zprostředkovaný nabídkou na internetu, přímý nákup a prodej předmětů výtvarného umění, starožitností a designu, poradenství a odborné posouzení předmětů.

Teakový-Nábytek.cz

teak,nábytek,dřevěný,zahradní,interiérový,luxusní – Nábytek z teakového dřeva je velmi odolný proti působení slunečního záření, deště a dokonce i sněhu. Vyberte si ze široké nabídky zahradního nábytku z této exotické dřeviny přímo v našem specializovaném E-shopu.Teak-teak.cz

Nábytek Kroměříž

nábytek, nabytek kromeriz, sedací soupravy (látko – Jsme prodejci nábytku od předních českých a slovenských výrobců. Klademe velký důraz na kvalitu, vysoký komfort a design. Vždy se snažíme najít optimální řešení pro každého zákazníka. Nabízíme velký výběr sedacích souprav látkových i kožených, dále obývací stěny, ložnice převážně z masívu, zdravotní matrace, kuchyně, dětské a studentské pokoje.

Načítání trvalo 0.3382 sekund.