+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

International Prague University

Klíčová slova: navazujíci magisterské studium, distanční studium,

E-mail: seo-ec@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2010

Popis: Vzdělávací instituce uskutečňující studijní programy zahraničních vysokých škol v České republice. Bakalářské a magisterské studijní programy Vzdělávací instituce uskutečňující studijní programy zahraničních vysokých škol v České republice. Bakalářské a magisterské studijní programy

Web: www.interpragueuniver.cz/

Další související informace

Studentský portál primát.

studijní materiály, studium, škola, univerzita – Primát.cz je server pro studijní účely všech studentů vysokých škol. Umožňuje zdarma sdílet materiály ke studiu. Primát není serverem pro studenty, ale je to server studentů. Je studenty tvořen, řízen, směrován.

Střední školy

střední školy, učiliště, gymnázia, studium, nauka – V České republice následuje střední škola obvykle po 8. nebo 9. třídě základní školy a trvá 3 nebo 4 roky podle svého zaměření a výsledné kvalifikace studentů. Školská soustava obsahuje i víceleté střední školy zejména 8 letá gymnázia, do kterých přecházejí žáci středních škol již po prvním stupni základní školy. Střední školy v České republice poskytují buď všeobecné střední vzdělání nebo odborné střední vzdělání.

Rychločtení rychlostudium

rychločtení, čtení, rychlo, vyhledávání, studium, – Efektivní formy rychločtení, rychlovyhledávání a hyperstudia s kombinací školy paměti zajišťují úspěch u studentů středních i vysokých škol, vč. dálkových studentů. Kurz rychločtení vám pomůže zefektivnit váš čas a užít si volných chvil každý den.

Načítání trvalo 0.0827 sekund.