+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

International Prague University

Klíčová slova: navazujíci magisterské studium, distanční studium,

E-mail: seo-ec@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2010

Popis: Vzdělávací instituce uskutečňující studijní programy zahraničních vysokých škol v České republice. Bakalářské a magisterské studijní programy Vzdělávací instituce uskutečňující studijní programy zahraničních vysokých škol v České republice. Bakalářské a magisterské studijní programy

Web: www.interpragueuniver.cz/

Další související informace

Kurzy angličtiny, studium

angličtina, kurzy, studium, zahraničí, poradna – Studium angličtiny nebo jazykové kurzy angličtiny v anglicky mluvících zemích. Nabídka jazykových kurzů angličtiny: angličtina v Anglii, Irsku a na Maltě za dobrou cenu. Součástí webu je jazyková a vzdělávací poradna a testy z angličtiny zdarma.

Časopis jazyky

jazyky, studium, práce, – Vše o jazycích (angličtina, němčina). Články, překlady, tlumočení, rady, odkazy, studijní materiály, recenze. Studium v zahraničí a práce v zahraničí (Au-pair,...). Jazykové školy, jazykové kurzy. Jazykové certifikáty.

Rychločtení rychlostudium

rychločtení, čtení, rychlo, vyhledávání, studium, – Efektivní formy rychločtení, rychlovyhledávání a hyperstudia s kombinací školy paměti zajišťují úspěch u studentů středních i vysokých škol, vč. dálkových studentů. Kurz rychločtení vám pomůže zefektivnit váš čas a užít si volných chvil každý den.

Načítání trvalo 0.0717 sekund.