+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

inzerce,bazar

Klíčová slova: prodej auta,stroje,dům a zahrada

E-mail: odkazi@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2012

Popis: Inzerce, vkládání prodeje, bazar věci, prodeje auta, sběratelství, autobazar,motoinzerce,stroje Stavební bazar, dům zahrada, byty,reality,bílé zboží,elektro bazar, PC bazar, mobil bazar Hudební bazar, nábytek, volný čas, model bazar, cestování, sport, potřeby, zbraně, oblečení Dětský bazar, studium, práce, finance, služby, zdraví krása, zvířata Zdarma inzerce to těchto základních kategorii. www.zdarmabazar.cz

Web: inzercebazar.cz

Další související informace

FROMM páskovací zařízení

balící,stroje,technika,balení,obaly,páska,folie – Páskovací technika a vázací materiál značky FROMM. Kompletní srotiment pro ruční páskovačky, aku páskovače, el. páskovací strojky a vázací pásky (ocelové a plastové).

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Načítání trvalo 0.2896 sekund.