+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IXAT s.r.o. -KONCESE TAXI

Klíčová slova: koncese,taxi,ixat,s.r.o.,taxi koncese,sml.přeprava

E-mail: taxikoncese@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2010

Popis: Naše společnost staví na myšlence zajištění kvalitní koncese pro řidičře taxi a smluvní přepravy osob . Jsme zkušení a máme dlouholeté znalosti v oboru. Dle Vašich potřeb neustále rozšiřujeme naše služby a klademe velký důraz na serióznost a profesionalitu nabízených produktů. Snažíme se pro Vás neustále zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby v oblasti taxislužby a příležitostné osobní dopravy a jsme schopni pokrýt Váš jakýkoliv požadavek.Spolupracujeme také s několika pražskými taxi-dispečinky.Nastavili jsme pro Vás takové ceny, jaké jsou pro dnešní dobu v taxislužbě uměrné.Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených řidičů. Neváhejte se sami přesvědčit o našich kvalitách a využijte naši nabídku. Profesionální sdružení koncesionářů IXAT s.r.o. nabízí poradenství při spolupráci, kancelářské zázemí a veškeré jednání na úřadech, které zařídí za vás. IXAT s.r.o. nabízí práci řidičům taxi a řidičům smluvní přepravy osob.

Web: www.ixat.cz

Další související informace

Gesavit

Doplňek stravy, patent, přírodní produkt, studie, – Patentovaný doplněk stravy. Gesavit, tento přírodní produkt si získal uznání českých lékařů v oblastech onkologické, gynekologické a gastroenterologické medicíny. Klinické studie z renomovaných zdravotnických zařízení dokazují účinnost.

Outdoorové oblečení

Termoprádlo,funkční prádlo,bundy,kalhoty,impregnac – Internetový obchod se širokou nabídkou outdoorového oblečení a vybavení.Termoprádlo,funkční prádlo,bundy,kalhoty,impregnace,outdoorové boty, batohy, spacáky, stany,čelovky,camping a různé doplňky. Outdoorové oblečení a vybavení - Outdoor-obchod.cz

Záclony a závěsy

záclony, závěsy, záclony do ložnice, do ložnice – Záclony a závěsy: záclony do ložnice, závěsy do obýváku. Luxusní i klasické záclony, závěsy nejen pro náročného zákazníka. Poradíme, které závěsy a záclony se hodí do ložnice, obýváku nebo kuchyně.

Načítání trvalo 0.5016 sekund.