+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IXAT s.r.o. -KONCESE TAXI

Klíčová slova: koncese,taxi,ixat,s.r.o.,taxi koncese,sml.přeprava

E-mail: taxikoncese@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2010

Popis: Naše společnost staví na myšlence zajištění kvalitní koncese pro řidičře taxi a smluvní přepravy osob . Jsme zkušení a máme dlouholeté znalosti v oboru. Dle Vašich potřeb neustále rozšiřujeme naše služby a klademe velký důraz na serióznost a profesionalitu nabízených produktů. Snažíme se pro Vás neustále zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby v oblasti taxislužby a příležitostné osobní dopravy a jsme schopni pokrýt Váš jakýkoliv požadavek.Spolupracujeme také s několika pražskými taxi-dispečinky.Nastavili jsme pro Vás takové ceny, jaké jsou pro dnešní dobu v taxislužbě uměrné.Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených řidičů. Neváhejte se sami přesvědčit o našich kvalitách a využijte naši nabídku. Profesionální sdružení koncesionářů IXAT s.r.o. nabízí poradenství při spolupráci, kancelářské zázemí a veškeré jednání na úřadech, které zařídí za vás. IXAT s.r.o. nabízí práci řidičům taxi a řidičům smluvní přepravy osob.

Web: www.ixat.cz

Další související informace

Obchodní angličtina onlin

On-line kurz Obchodní angličtina – On-line kurz Obchodní angličtina. Praktická a bohatá slovní zásoba, učení bez biflování slovíček, posloucháním, unikátní metodou imitum. Slyšíte jen rodilé mluvčí. Studujete jen 15 minut denně - bez stresu, pohodlně a se zárukou.

Záclony a závěsy

záclony, závěsy, záclony do ložnice, do ložnice – Záclony a závěsy: záclony do ložnice, závěsy do obýváku. Luxusní i klasické záclony, závěsy nejen pro náročného zákazníka. Poradíme, které závěsy a záclony se hodí do ložnice, obýváku nebo kuchyně.

Potahy na sedací soupravy

Potahy na sedací soupravy, přehozy na sedačky – Potahy na sedací soupravy, přehozy, potahové látky na křesla, přehozy na sedací soupravy. Přehozy a potahy na sedací soupravy jednoduchý prostředek k vylepšení vaší stávající soupravy bez nutnosti kupovat si novou. Přehozy a potahy na sedací soupravy představují alternativu ke klasickým potahům, jejichž výměnu je nutné svěřit do rukou čalouníků.

Načítání trvalo 0.3785 sekund.