+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Izmael.cz - metoda RUŠ

Klíčová slova: regresní terapie, metoda RUŠ, Shamballa, Ra-Sheeba

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2010

Popis: Terapie pomocí metody RUŠ, energetické léčení - Reiki, Shamballa 1024, Ra-Sheeba a Genesa, zasvěcování do různých energetických systémů, automatické písmo, diagnostika čaker, energetické obrázky, Orgonit.

Web: www.izmael.cz

Další související informace

Reiki Shamballa - mistr u

reiki, Shamballa, Zasvěcení na dálku, Ra - Sheeba – Zasvěcuji do energií Shamballa a dalších energetických systémů, zasvětím na dálku, což můžete prožít v příjemném prostředí a klidu svého domova v čase, který Vám vyhovuje. Ra - Sheeba,Toth, Engel-ki reiki, Kabala reiki a další.

Výklad karet- SvětLu

výklad karet, kartářka, tarot, terapie, – Nabízím výklad karet, školu tarotu, semináře a terapie ve Středočeském kraji (Rakovník, Kyšice). Služby mohu nabídnout i přes komunikaci Skype. Více informací a kontakt naleznete na webu www.svetlu.cz

Masáže Brno a okolí

masáž, masáže Brno, reflexní terapie, bowen, reiki – Nabízím masáže v pohodlí Vašeho domova. Objednávky přijímám převážně z Brna a jeho okolí, ale lze domluvit masáže i na vzdálenějším místě jižní Moravy. Dopřejte svému tělu masáž a vychutnejte si ji kdekoli budete chtít.

Načítání trvalo 0.0709 sekund.