+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Izolace plochých střech C

Klíčová slova: izolace plochých střech, tepelná izolace plochých

E-mail: impnetcz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 22. kv?tna 2012

Popis: Izolace ploché střechy chytrou pěnou probíhá neuvěřitelně hladce. Prověření pracovníci pomocí nástřikové pistole aplikují pěnu na střechu, ta během chvíle několikanásobně expanduje a okamžitě zatěsní celou střechu.

Web: www.ploche-strechy-izolace.cz

Další související informace

Izolace Jandejska

Stavební izolace, izolace staveb, Izolace – Izolace Jandejska – provádíme stavební izolace plochých střech panelových a obytných domů, administrativních budov, průmyslových objektů, rodinných domů, hydroizolace, klempířské práce, zemní izolace, bazénů a jezírek, balkónů a teras…

Vodní zdroje-vrtné práce s.r.o., ul.Čsa, Chrudim

vrtané studny,vrty, tepelná čerpadla – Vyhledání zdrojů podzemní vody, vrtání studní, vrtání vrtů pro tepelná čerpadla, poradenství v oboru studní a vrtů. Poskytujeme ucelené a kvalitní práce. Vyhledání zdrojů podzemní vody, vrtání studní, vrtání vrtů pro tepelná čerpadla, poradenství v oboru studní a vrtů. Poskytujeme ucelené a kvalitní práce.

IZOSAN spol. s r.o.

podřezávání vlhkého zdiva, izolace zdiva, sanace – Izolace a sanace cihelného i kamenného vlhkého zdiva. Provádění chemických injektáží, chemických clon. Zarážení nerezových desek-plechů do spáry vlhkého zdiva. Izolace a sanace cihelného i kamenného vlhkého zdiva. Provádění chemických injektáží, chemických clon. Zarážení nerezových desek-plechů do spáry vlhkého zdiva.

Načítání trvalo 3.5025 sekund.