+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

JáHrdina.cz

Klíčová slova: Dětské knížky, vytvořit vlastní knížku

E-mail: kat@jahrdina.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2011

Popis: Eshop Jáhrdina.cz nabízí celou řadu originálních produktů. Mezi ně patří personální knížky (knížky na jméno), motanice a látkové knížky. Do knížky si rodič nechá vložit jméno dítěte, jméno jeho kamaráda ze školy či školky(popř. jméno sourozence) a místo, kde žijí. Díky tomu se knížka stává pro malého čtenáře nevšedním zážitkem. Nabízíme celou řadu titulů, mezi nejúspěšnější patří: Tim, O zakleté princezně a statečném princi, Zoo, Kimuri a dinosaurus. Celý tento projekt je podporován ministerstvem školství, protože knížky na jméno motivují děti k čtení a proto se stávají vynikající pomůckou i dárkem pro vaše dítě.

Web: www.jahrdina.cz

Další související informace

Toplist - Deti.www1.cz

DĚTSKÉ OBLEČENÍ DĚTSKÁ OBUV BABY PROGRAM AUTOSEDAČ – deti.www1.cz - toplist a vyhledávač módní doplňky,nábytek,dětská obuv,kočárky,elektronika,domácí mazlíčci toplist a vyhledávač - deti.www1.cz kosmetika,parfémy,dámská móda,školní věci,dámská obuv,baby program deti.www1.cz - toplist a vyhledávač pánská móda,kočárky,pánská obuv,knihy, cd, dvd,potravinové doplňky,domácí mazlíčci

Kojenecké oblečení a zbož

kojenecké zboží, dětské zboží, hračky, nábytek, ob – Prodáváme kojenecké zboží a potřeby, dětské hračky, postýlky, povlečení. Veškerá výbava pro miminko. Hračky pro miminka. Internetový obchod Mimi Ája nabízí zboží určené Vašim nejmenším. Myslí i na těhotné a maminky a na jejich pohodlí.

Oblečení a hračky pro děti

dětské potřeby, hračky, dětské oblečení, kojenecké – Nabízíme velký výběr hraček pro nejmenších, pro holky i kluky, zdravotní obuv Santé, dětské oblečení Tago, kojenecké potřeby, fusaky, deky, spací pytle, školní batohy a tašky a mnoho dalšího.

Načítání trvalo 0.0814 sekund.