+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

JáHrdina.cz

Klíčová slova: Dětské knížky, vytvořit vlastní knížku

E-mail: kat@jahrdina.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2011

Popis: Eshop Jáhrdina.cz nabízí celou řadu originálních produktů. Mezi ně patří personální knížky (knížky na jméno), motanice a látkové knížky. Do knížky si rodič nechá vložit jméno dítěte, jméno jeho kamaráda ze školy či školky(popř. jméno sourozence) a místo, kde žijí. Díky tomu se knížka stává pro malého čtenáře nevšedním zážitkem. Nabízíme celou řadu titulů, mezi nejúspěšnější patří: Tim, O zakleté princezně a statečném princi, Zoo, Kimuri a dinosaurus. Celý tento projekt je podporován ministerstvem školství, protože knížky na jméno motivují děti k čtení a proto se stávají vynikající pomůckou i dárkem pro vaše dítě.

Web: www.jahrdina.cz

Další související informace

Dětská obuv

dětská obuv, dětské boty, zimní dětské boty, – Webová stránka věnovaná dětským botám různých výrobců.S dětskou obuví se setkáváme v podstatě ještě dříve, než začneme chodit. Na výběru kvalitní dětské obuvi záleží zdraví našich nohou a páteře v dospívání a dospělosti.

Plavky pro holky

detske plavky, plavky pro kluky, plavky pro holky – Dětské plavky pro kluky i holky pro letošní léto. Jak vybrat správnou velikost dětských plavek? Jaká je nabídka dětských plavek na českém internetu ? Jak vybrat správný materiál a barvu. Přehled nejnovějších modelů a dostupných velikostí pro nadcházející sezónu.

Dětské židle, dětské židl

dětské židle – Sháníte dětské židle pro vaše ratolesti? Na tomto webu naleznete důležité informace, která vám pomohou s jejich výběrem. Vybírejte mezi mnoha kvalitním židlemi. Dbejte na bezpečnost, kvalitu a stabilitu.

Načítání trvalo 0.1600 sekund.