+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jak být úspěšnější

Klíčová slova: telemarketing, retorika, motivace, typlogie

Datum vloľení do katalogu: 30. srpna 2010

Popis: Motivační nástroje, které pomůžou jednotlivcům při vlastní motivaci, posílení svého sebevědomí při naplňování předsevzetí a cílů v osobním, ale i pracovním životě. ndividuální výuka je vhodná pro ty, kteří mají zájem o vyřešení specifické obchodní situace. Individuální přístup umožňuje přizpůsobit požadavkům zájemce. Forma je možná tréninkem, poradenství, koučování (při telefonování) či konzultaci při přípravě akvizičních nabídek.

Web: www.byt-uspesnejsi.cz/

Další související informace

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Exekuce nemovitosti

Exekuce,nemovitosti, prodej, v, nemovitostí – Nesplácíte dluhy, na dveře Vám klepe exekutor s exekučním příkazem, na katastru nemovitostí máte zástavu jako důkaz exekuce nemovitosti? Směřuje vaše nemovitost neodvratně do nedobrovolné dražby? Pomůžeme Vám.

Načítání trvalo 2.9678 sekund.